10.09.2020 Derby rozstrzygnięte w karnych!

Spotkania derbowe wywołują sporo emocji i tak też było w ostatnim rozegranym pomiędzy LISWARTĄ Krzepice, a KS Panki

Pierwsza połowa należała do przyjezdnych, którzy dominowali na boisku i stworzyli kilka groźnych okazji, a przy lepszym wykończeniu powinny zakończyć się one zdobyciem bramki.

Panki grały agresywnie, zdecydowanie i nie pozwalały na zbyt wiele miejscowym, chociaż Ci za sprawą aktywnego Rafała Kasprzaka mogli pokusić się o gola. Ostatecznie w pierwszej części gry obie drużyny nie znalazły drogi do bramki rywala.

Krzepiczanie wydawali się być sparaliżowani, ospali i niewiele zaprezentowali w pierwszych 45 minutach.

W drugiej części spotkania gospodarze się przebudzili i zdecydowanie więcej działo się pod bramką gości. LISWARTA mimo przewagi dała się jednak zaskoczyć.

Po szybkim kontrataku i podaniu w pole karne próbujący ratować sytuację bramkarz krzepiczan zahaczył zawodnika z Panek, a sędzia wskazał na 11 metr. Pewny strzał piłkarza przyjezdnych po którym piłka otarła jeszcze słupek wyprowadził KS na prowadzenie.

LISWARTA nie zamierzała pozostać dłużna i stworzyła kilka dobrych okazji, a ostatecznie do wyrównania doprowadził wcześniej faulowany w polu karnym Mariusz Pawelec, który „wapno” zamienił na gola.

Krzepiczanie do ostatnich minut dążyli do zdobycia 3 punktów, a końcowe minuty grali z przewagą liczebną, kiedy to po faulu na Kamilu Ciapie zawodnik przyjezdnych obejrzał drugą żółtą kartkę.

Blisko przechylenia wyniku na korzyść miejscowych był Grzegorz Noga, ale po jego strzale z pola karnego piłka o centymetry minęła bramkę.

Ostatecznie próby gospodarzy nie przyniosły zamierzonego skutku i derby zakończyły się podziałem punktów. Patrząc na całe spotkanie wynik ten wydaje się sprawiedliwy. Pierwsza część meczu należała do gości, druga odsłona do gospodarzy więc żadna z drużyn nie może czuć się pokrzywdzona choć jak to zwykle bywa niedosyt pozostaje…

Kolejne spotkanie LISWARTA Krzepice rozegra dzięki uprzejmości SPARTY Lubliniec na jej terenie przy światłach w nietypowym terminie bo w poniedziałek 14.09.2020 o godzinie 19:00.

Mamy nadzieję, że kibiców LISWARTY nie zabraknie!!!

LISWARTA Krzepice 1:1 KS Panki

Bramki dla LISWARTY: Rafał Kasprzak, Grzegorz Noga

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan (Paweł Buła), Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Kamil Ciapa –Mariusz Pawelec, Kamil Sajecki (Miłosz Szczepański), Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak  – Rafał Kasprzak (Dawid Rogoż),Grzegorz Noga

W składzie również: Robert Rudlicki, Tomasz Pląskowski, Mateusz Mońka, Adam Płuciennik

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

02.08.2020 OLIMPIA zdobyta!

Na mecz w Truskolasach LISWARTA jechała z nadziejami na korzystny wynik. Rezultaty poprzednich spotkań wskazywały faworyta w krzepiczanach, ale spotkania wyjazdowe nigdy łatwe nie są, a gospodarze często potrafią wznieś się na wyżyny swoich możliwości i sprawić niespodziankę.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli goście, ale nie potrafili sforsować defensywy miejscowych.

Gospodarze upatrywali swoich szans w kontratakach i po jednym z takich nieoczekiwanie objęli prowadzenie.

LISWARTA jeszcze przed przerwą doprowadziła do wyrównania, kiedy to precyzyjnym strzałem w boczną siatkę z przed pola karnego wykazał się Kamil Ciapa strzelając swoją pierwszą bramkę w bieżących rozgrywkach.

Po wznowieniu gry zawodnik miejscowych nieprzepisowo powstrzymywał szarżującego, aktywnego Kamila Ciapę za co obejrzał drugi żółty kartonik i przedwcześnie zakończył swój udział w meczu.

Krzepiczanie „zamknęli” na swojej połowie OLIMPIE, a konsekwencją tego były kolejne bramki.

Na prowadzenie LISWARTĘ wyprowadził Dawid Rogoż, który zachował się czujnie w polu karnym, dopadł do piłki i z zimną krwią skierował ją do bramki. Była to pierwsza zdobyta przez Dawida bramka w pierwszej drużynie LISWARTY. Gratulujemy i życzymy napełniania golami rozwiązanego worka ;-).

Mecz zamknął celnym, pewnym uderzeniem z rzutu karnego Mariusz Pawelec podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym obrońcy po strzale Kamila Ciapy.

LISWARTA wracała więc z wyjazdu z pełną zdobyczą punktową, ale już koncentruje się na najbliższym meczu, kiedy to podejmować będzie KS Panki!!!

Spotkanie zaplanowane jest na 5.09.2020 o godzinie 16:00!!! NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!!!

OLIMPIA Truskolasy 1:3 LISWARTA Krzepice

Bramki dla LISWARTY: Kamil Ciapa, Dawid Rogoż, Mariusz Pawelec

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Kamil Ciapa –Mateusz Mońka (Miłosz Szczepański), Mariusz Pawelec Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak (Paweł Buła) – Rafał Kasprzak (Dawid Rogoż),Grzegorz Noga (Jan Mońka)

W składzie również: Cyprian Koszczyk, Robert Rudlicki, Tomasz Pląskowski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

28.08.2020 Wyrwane zwycięstwo!!!

W ostatniej kolejce spotkań LISWARTA podejmowała UNIĘ Kalety!

Mecze z UNIĄ Kalety nigdy nie są łatwe i sobotnie spotkanie było tego potwierdzeniem . Goście w ostatnich kolejkach pauzowali więc przyjechali głodni gry w Krzepic.

Swoją determinację zawodnicy z UNII pokazywali od pierwszych minut spotkania. Krzepiczanie w pierwszej fasie grali nerwowo w szykach obronnych co próbowali wykorzystać przyjezdni i ostatecznie ta sztuka im się udała.

Krzepiczanie źle wyprowadzili piłkę z obrony, goście szybkim podaniem wprowadzili ją w pole karne i choć wydawało się, że sytuacja jest bezpieczna, obrońca LISWARTY według sędziego zbyt agresywnie blokował próbującego dojść do piłki napastnika przyjezdnych i wskazał na „wapno”.

Zawodnik UNII pewnym strzałem pokonał Wiktora Krzemińskiego mimo, że ten wyczuł jego intencję.

LISWARTA ruszyła do odrabiania strat. Strzałem głową próbował Rafał Kasprzak, strzał Grzegorza Nogi na linii bramkowej zatrzymał ratując się wślizgiem obrońca przyjezdnych, a Kamilowi Sajeckiemu w ostatniej chwili piłkę z pod nóg wygarnął bramkarz gości.

Przyjezdni również stworzyli groźną okazję, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem LISWARTY strzelec przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

Wreszcie po dwójkowej akcji Grzegorza Nogi i Rafała Kasprzaka ten drugi wykorzystał płaskie dośrodkowanie i silnym strzałem pokonał bramkarza gości doprowadzając do wyrównania.

Na przerwę drużyny schodziły więc z wynikiem remisowym, ale czuć było, że obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa.

To właśnie pokazało bisko. Tempo gry było wysokie, a sytuacji nie brakowało. Aktywni gospodarze kilkukrotnie sprawdzali umiejętności golkipera, który trzeba przyznać był w wyśmienitej dyspozycji i trzymał wynik przyjezdnym, a goście próbowali kontrataków i również mieli swoje szansę na objęcie prowadzenia.

Gdy czas gry dobiegał końca, LISWARTA zadała decydujący cios. Dośrodkowanie z prawej strony Pawła Buły w ostatniej akcji meczu wykorzystał Grzegorz Noga i precyzyjnym strzałem głową pod poprzeczkę zapewnił LISWARCIE zwycięstwo, gdyż po zdobytym golu gwizdek sędziego zabrzmiał po raz ostatni!

Licznie zebrana, świetnie dopingująca przez 90 minut publiczność wpadła w szał radości i jeszcze długo po meczu dało się wyczuć rozpaloną atmosferę wśród sympatyków LISWARTY. Wielkie dzięki za doping!!!

Po golu w tym spotkaniu Rafał Kasprzak wspólnie z Adamem Górskim z KS Panki wysunął się na czele strzelców „okręgówki”. Gratulujemy i liczymy na to, że Rafał podtrzyma skuteczną passę już w najbliższym spotkaniu, które LISWARTA rozegra na terenie OLIMPII Truskolasy 29.08.2020 o godzinie 11:00 i dorzuci kolejne trafienia!!!

LISWARTA Krzepice 2:1 UNIA Kalety

Bramki dla LISWARTY: Rafał Kasprzak, Grzegorz Noga

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Kamil Ciapa –Mariusz Pawelec, Kamil Sajecki (Paweł Buła), Mateusz Spaczyński, Adam Płuciennik, (Miłosz Szczepański) – Rafał Kasprzak (Dawid Rogoż),Grzegorz Noga

W składzie również: Cyprian Koszczyk, Robert Rudlicki, Marcin Podgórski, Mateusz Mońka

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

18.08.2020 Bohaterów dwóch!!!

LISWARTA w ostatniej kolejce udała się do Golec, gdzie w roli faworyta bezbłędny do tej pory AMATOR pragnął podtrzymać swoją zwycięską passe, ale…

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy wykorzystali rzut karny podyktowany za zagranie ręką obrońcy przyjezdnych. Była to dość kontrowersyjna decyzja ponieważ obrońca Krzepiczan wykonywał wślizg i choć rzeczywiście piłka odbiła się od jego ręki to nie wykonał żadnego ruchu, a bardziej został w nią trafiony z bliskiej odległości. W dobie dzisiejszych przepisów decyzja…

Przyjezdni nie zamierzali pozostać dłużni i w niedługim odstępie czasu po indywidualnej akcji Rafał Kasprzak strzałem z okolic pola karnego doprowadził do wyrównania!

Radość gości nie trwała długo, gdyż genialnym uderzeniem z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska wykazał się jeden z zawodników AMATORA, a piłka zanim znalazła drogę do bramki Wiktora Krzemińskiego obiła jeszcze słupek tuż przy spojeniu.

LISWARTA nie straciła jednak wiary w korzystny rezultat. Najpierw aktywny Rafał Kasprzak po długim podaniu Kamila Ciapy stanął oko w oko z bramkarzem miejscowych, ale ten wyczuł jego intencję, a następnie Grzegorz Noga, mający przed sobą tylko bramkarz został sprowadzony do „parteru” przez obrońcę miejscowych, ale o dziwo w tej sytuacji gwizdek milczał.

Goście dopięli jednak swego. Po wykonywanym przez Jakuba Troczkę rzucie rożnym do piłki dopadł Kamil Sajecki i strzałem z bliska doprowadził jeszcze przed przerwą do wyrównania. To pierwszy gol zdobyty przez SAJA w barwach LISWARTY i już wiemy, że nie ostatni ;-)

Do przerwy kibice obu drużyn na pewno na nudę nie mogli narzekać, jedyny znak zapytania jaki był to czy drużyny po przerwie w trudnych warunkach pogodowych, wysokiej temperaturze utrzymają odpowiednie tempo gry.

Początek drugiej połowy był nerwowy w wykonaniu krzepiczan, którzy mieli problem z wyprowadzeniem piłki, ale większego zagrożenia gospodarze przez to nie stanowili.

LISWARTA po kilku minutach się ocknęła i wywalczyła rzut wolny z okolic 20 metra. Do piłki podszedł Kamil Sajecki i… precyzyjnym strzałem dał po raz pierwszy w tym meczu prowadzenie LISWARCIE.

Krzepiczanie nie zamierzali bronić wyniku, nadal próbowali swoich sił w ofensywie i owoce tego przyszły.

Kolejny rzut wolny po którym piłkę głową w pole karne zgrał Kacper Nagłowski, a z najbliższej odległości wynik podwyższył nie kto inny niż… KAMIL SAJECKI kompletując hat trick! SAJU chyba na dobre tym meczem wkupił się w szeregi drużyny i w świadomości kibiców LISWARTY!

LISWARTA „poczuła krew” i dążyła do podwyższenia wyniku, a SAJOWI nie chciał pozostać dłużny Rafał Kasprzak, który śladem kolegi jeszcze dwukrotnie pokonał golkipera miejscowych sprytnie zachowując się w polu karnym gospodarzy, doprowadzając do rozpaczy miejscowych kibiców i również zapisując hat trick na swoim koncie!

Kibice obejrzeli na pewno bardzo interesujące widowisko z wieloma golami, a my cieszymy się, że to LISWARTA podniosła z murawy zasłużony komplet punktów!

Tym samym faworyt spotkania AMATOR Golce musiał przełknąć pierwszy gorycz porażki w obecnych rozgrywkach, ale w tabeli może czuć się bezpiecznie, gdyż nadal piastuje pierwszą pozycję.

LISWARTA z dorobkiem 7 punktów przesunęła się na drugie miejsce, choć nie wszystkie drużyny rozegrały taką samą liczbę spotkań i jeszcze układ tabeli może się zmienić.

W kolejnym spotkaniu LISWARTA na własnym terenie będzie walczyła o punkty z UNIĄ Kalety. Mecze z UNIĄ zawsze trzymają w napięciu, a wynik często do ostatnich minut pozostaje sprawą otwartą. Spotkanie odbędzie się tym razem w NIEDZIELĘ 23.08.2020, a pierwszy gwizdek zaplanowany jest na godzinę 17:00!!!

ZAPRASZAMY NA STADION LISWARTY!!!!

AMATOR Golce 2:6 LISWARTA Krzepice

Bramki dla LISWARTY: Rafał Kasprzak x3, Kamil Sajecki x3

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Kamil Ciapa – Rafał Kasprzak (Mateusz Mońka), Mariusz Pawelec, Kamil Sajecki (Paweł Buła), Mateusz Spaczyński (Adam Płuciennik), Miłosz Szczepański (Jakub Krakowiak) – Grzegorz Noga (Dawid Rogosz)

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Robert Rudlicki

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

10.08.2020 LISWARTA wygrywa dla KAWY!!!

Do mecz z JEDNOŚCIĄ Boronów LISWARTA przystępowała podwójnie zmotywowana. Po pierwsze krzepiczanie pragnęli podnieść z murawy pierwszy komplet punktów, a po drugie dedykowali ten mecz koledze z boiska, który zmaga się z kontuzją Łukaszowi Kajkowskiemu.

Spotkanie zaczęło się możliwie najlepiej dla gospodarzy. Zawahanie obrońcy w wyprowadzeniu piłki wykorzystał Miłosz Szczepański, który po obiorze dograł do ustawionego w polu karnym Grzegorza Nogi, a ten precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania.

Radość miejscowych nie trwała jednak długo. Goście po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne doprowadzili do wyrównania po strzale głową.

Drużyną aktywniejszą w pierwszej odsłonie meczu była LISWARTA. Duża zamieszania w szeregach obronnych JEDNOŚCI siał na prawej stronie Miłosz Szczepański, ale ostatecznie próby miejscowych przed przerwą nie przyniosły zamierzonego rezultatu.

W drugich 45 minutach krzepiczanie chcieli przekuć swoją grę na zdobycze bramkowe i ta sztuka im się udała. Dwukrotnie w roli głównej wystąpił skuteczny tego dnia Rafał Kasprzak.

Najpierw wykończył składną akcję prawą stroną szybkim, niesygnalizowanym, silnym strzałem z pola karnego, a następnie wykorzystał podanie Jakuba Krakowiaka, wbiegł z piłką w pole karne i nie dał szans na skuteczną interwencj golkiperowi przyjezdnych.

JEDNOŚĆ nie składała broni i po zagraniu prostopadłym próbujący ratować sytuację Wiktor Krzemiński nieczysto powstrzymywał napastnika gości, a sędzia wskazał na „wapno”.

Próbę z 11 metrów Wiktor wybronił, ale przy dobitce był już bezradny.

Goście kończyli mecz w 10, ale więcej bramek już nie padło, choć obie drużyny mogły zmienić rezultat meczu.

Wartym odnotowania jest debiut w oficjalnym meczu pierwszej drużyny naszego kolejnego wychowanka KACPRA SKALIKA! Kacprowi życzymy wielu sukcesów w barwach LISWARTY!

Ostatecznie krzepiczanie zdobyli pierwszy komplet punktów i to zwycięstwo zadedykowali Łukaszowi Kajkowskiemu.

W imieniu Łukasza pragniemy również podziękować wszystkim kibicom, którzy dołączyli do naszej inicjatywy i wspomogli go w walce o powrót do zdrowia.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!!!

Kolejne spotkanie LISWARTA rozegra na bardzo ciężkim terenie, aktualnego lidera naszej grupy, który na tą chwilę może się popisać 100% skutecznością, a w ostatniej kolejce odprawił POGOŃ Kamyk 4:0, czyli AMATORA Golce!

Mecz planowo ma się rozpocząć 15.08.2020 o godzinie 17:00!!!

LISWARTA Krzepice 3:2 JEDNOŚĆ Boronów

Bramki dla LISWARTY: Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak x2

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Łukasz Kilan, Jakub Troczka (Kacper Skalik), Kamil Ciapa – Miłosz Szczepański (Adam Płuciennik), Mariusz Pawelec, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak – Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak (Mateusz Mońka)

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski, Kamil Sajecki

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

04.08.2020 Z JEDNOŚCIĄ Boronów gramy dla „KAWY”!!!

Przed nami trzecia kolejka „okręgówki” w sezonie 2020/2021 i pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach w którym to LISWARTA będzie gospodarzem.

Do Krzepic przyjedzie JEDNOŚĆ Boronów, która to na swoim koncie ma 4 punkty po remisie z Glinicą i zwycięstwie z u siebie z Kamykiem.

Zawodnicy z trenerem i zarządem dedykują to spotkanie Łukaszowi Kajkowskiemu, który doznał złamania kości strzałkowej przed niespełna dwoma tygodniami w inaugurującym meczu z POGONIĄ Kamyk. Popularnego „KAWY” nie trzeba przedstawiać nikomu, kto kibicuje LISWARCIE.

Jest to zawodnik, który od lat poświęca się dla naszej drużyny, uniwersalny żołnierz, który potrafi odnaleźć się na boisku, na każdej pozycji. Zawsze wierny LISWARCIE i z LISWARTĄ na dobre i na złe.

KAWA przeżywa teraz trudny moment, a przez lata cieszył swoją grą kibiców i mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie po jego zagraniach na boisku kibicom szybciej zabije serce. Pokażmy teraz, że w tym trudnym momencie może na nas liczyć i nie pozostał sam.

Mamy nadzieję, że licznie wstawicie się na najbliższym spotkaniu, które odbędzie się 8.08.2020 od godziny 17:00 i wspomożecie „KAWĘ”. Podczas spotkania dobrowolnym gestem „do puszki” można będzie przekazać środki na rehabilitację Łukasza i pomóc mu szybszym, a przede wszystkim w prawidłowym dojściu do sprawności. Wszystkie zebrane środki będą przekazane oczywiście Łukaszowi.

Wierzymy w Was bo już pokazywaliście, że nie zostaje Wam obojętne zdrowie tych, którzy są związani z naszą LISWARTĄ, którzy poświęcają się i dostarczają wielu wrażeń na boisku.

LISWARTA ZAWSZE RAZEM!!!

"""""""""""""""""""""""""""""

3.08.2020 LISWARTA z pierwszym punktem!

LISWARTA jechała do Woźnik z nadzieją na lepszy rezultat i pierwsze punkty po porażce w pierwszym spotkaniu w Kamyku.

Teren w Woźnikach dla nikogo łatwy nie jest, ale krzepiczanie nie pojechali do rywala ze spuszczoną głową, chcieli powalczyć o swoje.

W początkowej fazie meczu gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Z biegiem czasu drużyny zaczęły kreować więcej sytuacji podbramkowych.

Gospodarze mogli objąć prowadzenie po rzucie wolnym po którym dośrodkowanie zamieniło się w strzał, kiedy to piłkę „zabrał” silny powiew wiatru, a jej lot całkowicie zmylił Wiktora Krzemińskiego. Miejscowi z akcji stworzyli jedną groźną okazję, ale strzał z lewej strony pola karnego minął światło bramki.

Przyjezdni nie pozostawali dłużni. Swoje szanse po strzałach z pola karnego mieli aktywny Rafał Kasprzak, ale futbolówka minęła słupek, Miłosz Szczepański, a po kombinacyjnej akcji groźny strzał z okolic 17 metra oddał Kamil Sajecki.

Miejscowi przed przerwą stracili ukaranego dwoma żółtymi kartkami zawodnika i drugie 45minut musieli grać w osłabieniu, ale to oni stworzyli pierwszą dogodną sytuację. LISWARTĘ uratował Kacper Nagłowski, który głową wybił piłkę z bramki.

Kolejne minuty należały do krzepiczan, którzy próbowali znaleźć lukę w szykach defensywnych gospodarzy i w końcu otworzyła się przed nimi szansa, kiedy to Rafał Kasprzak po prostopadłym podaniu pędził w stronę bramki rywala i w polu karny został sfaulowany przez goniącego go obrońcę. Sędzia nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny.

Do piłki podszedł Jakub Krakowiak i… niestety przestrzelił…

LISWARTA prowadziła grę, ale goście, próbowali się odgryzać i wyprowadzać sporadycznie szybkie kontry. Po jednej z takich, indywidualnej akcji napastnika i zgraniu piłki w pole karne sędzia dopatrzył się kontaktu obrońcy krzepiczan, a próbującym oddać strzał zawodnikowi gospodarzy i podyktował drugi rzut karny w meczu. Zawodnik miejscowych się nie pomylił i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

LISWARTA z jeszcze większym animuszem ruszyła do przodu, ale strzały zawodników były niecelne bądź nie sprawiały dużych problemów bramkarzowi.

Miejscowych było stać na wywalczenie rzutu wolnego z dogodnej odległości, ale piłka po strzale przeleciała ponad poprzeczką.

Krzepiczanie zaciekle walczyli o korzystny wynik, a doprowadzić do wyrównania udało im się tuż przed końcem regulaminowego czasu gry. Łukasz Kilan dośrodkował z prawej strony, a nabiegający na dalszy słupek Kacper Nagłowski strzałem głową doprowadził do wyrównania.

W ostatnich sekundach meczu po rajdzie lewą stroną Kamila Ciapy swoją szansę miał Mariusz Pawelec, piłkę lecącą do bramki po jego strzale wybił jeden z obrońców.

Ostatecznie drużyny podzieliły się punktami. LISWARTA zdobyła pierwsze oczko w bieżących rozgrywkach, natomiast Woźniki mają na swoim koncie 4 punkty.

MLKS Woźniki 1:1 LISWARTA Krzepice

Bramka dla LISWARTY: Kacper Nagłowski

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Kamil Ciapa – Miłosz Szczepański (Paweł Buła), Kamil Sajecki, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak – Mariusz Pawelec, Rafał Kasprzak

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Mateusz Mońka, Adam Płuciennik, Jan Mońka, Marcin Podgórski, Konrad Włodarczyk

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak