15.02.2018 MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ im. MARKA SZTOLCMANA!!!

W najbliższą niedzielę tj. 18.02.2018 LISWARTA KRZEPICE weźmie udział w turnieju o Mistrzostwo Powiatu w Halowej Piłce Nożnej im. Marka Sztolcmana.

W grupie I spotkają się drużyny KS PANKI, LISWARTA KRZEPICE, HURAGAN JEZIORO oraz MARATON WALEŃCZÓW. 

Zgodnie z "rozkładem jazdy" LISWARTA swoje mecze ma rozegrać o następujących godzinach:

10:40 HURAGAN JEZIORO

11:20 MARATON WALEŃCZÓW

13:20 KS PANKI

Z grupy do fazy medalowej awansują dwie pierwsze drużyny. 

W grupie II spotkają się natomiast drużyny: GROM MIEDŹNO, JUNIOR SZARLEJKA, AMATOR GOLCE oraz OLIMPIA TRUSKOLASY. 

Miejmy nadzieję, że turniej przyniesie wiele pozytywnych emocji!!!

13.02.2018 Kolejny sprawdzian!

W najbliższą sobotę LISWARTA Krzepice rozegra drugi mecz kontrolny w obecnym okresie przygotowawczym, a jej rywalem będzie LZS Rudniki. Spotkanie zostatnie rozegrane w Krzepicach, a początek przewidziany jest na godzine 14:30.

12.02.2018 Pierwszy sparing zakończony wysoką porażką.

LISWARTA Krzepice rozegrała pierwszy spotkanie w 2018 roku.

W pierwszym meczu przygotowującym do rundy wiosennej musiała uznać wyższość lidera II grupy A klasy częstochowskiej, który w lidze tylko w jednym meczu podzielili się punktami z rywalem, a mianowicie Olimpii Huty Starej. 

Mecz rozegrany został na obiekcie RAKOWA Częstochowa, na sztucznej murawie, a rywal zaaplikował LISWARCIE 7 goli, tracąc jednego, do przerwy 1:0 dla Olimpii. 

Skład LISWARTY 

Wojciech Pietrzak - Paweł Buła, Mateusz Gazda, Kacper Nagłowski, Krzysztof Korzekwa - Mateusz Mońka, Miłosz Szczepański, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk - Tomasz Wojtal, Rafał Kasprzak

Grali również: Karol Hernacki, Maciej Pilśniak, Adrian Mikołajczyk, Tobiasz Kierat 

Trener: Stanisław Szczęsny

15.01.2018 Seniorzy trenują!

W bieżącym tygodniu tj. 15-21.01.2018 seniorzy LISWARTY Krzepice będą trenować w następujące dni:

- wtorek 19:00 hala 

- czwartek 18:00 hala

- sobota 14:00 stadion 

ZAPRASZAMY!!!

02.01.2018 LISWART rozpoczyna okres przygotowawczy! Rozkład jazdy!!!

Po przerwie świąteczno-noworocznej LISWARTA Krzepice rozpocznie niebawem okres przygotowawczy w do rundy rwanżowej sezonu 2017/2018. 

Pierwszy trening w 2018 roku zaplanowany jest na 9.01.2018 (wtorek) o godzinie 18:00 w hali sportowej. 

W czasie przygotowań LISWARTA rozegra cztery mecze kontrolne, a rywalami krzepiczan będą: 

- OLIMPIA HUTA STARA - 10.02.2018

- LZS RUDNIKI - 17.02.2018

- KS PANKI - 3.03.2018

- UNIA KALETY - 10.03.2018

Możliwe, że krzepiczanie rozegrają jeszcze jeden sparing w terminie 17.03, ale jest to uzależnione od daty wznowienia rozgrywek.

13.11.2017 Półmetek za nami…

W sobotę zakończyła zmagania w rundzie jesiennej częstochowska A klasa. Przed przerwą zimową do Krzepic zawitał Orlik Blachownia.

Mecz rozpoczął się spokojnie z obu stron. Drużyna gości była dobrze zorganizowana i szczelnie pilnowała dostępu do własnej bramki, rzadko pojawiała się pod polem karnym miejscowych, ale grała agresywnie i z dużą determinacją.

Gospodarze próbowali stwarzać zagrożenie, dłużej operowali piłką i doszli do kilku groźnych okazji, jednak w decydującym momencie brakowało im bądź ostatniego podania, bądź wykończenia stwarzanych sytuacji.

LISWARA dopiero kilka minut przed przerwą przełamała Orlika, kiedy to sprytnie rzut wolny rozegrali Mateuszem Spaczyńskim z Kacprem Nagłowskim, a ten drugi otworzył wynik spotkania.

Po przerwie ORLIK starał się odważnej ruszyć do przodu, jednak miejscowi kontrolowali przebieg gry i to oni podwyższyli prowadzenie.

Pod polem karnym przeciwnika piłkę obrońcy przyjezdnych wyłuskał Rafał Kasprzak, zagrał do niepilnowanego w polu karnym Grzegorza Nogi, a ten nie miał problemu z pokonaniem bramkarza Blachowni.

Ta bramka była ostatnią w tym spotkaniu, chociaż LISWARTA mogła, a nawet powinna zwyciężyć wyżej, ale po strzałach z bliska Grzegorza Nogi i Łukasza Kilana obrońcy gości wybijali piłkę z pustej bramki.

LISWARTA zwyciężyła pewnie i zasłużenie, Orlik zaprezentował się korzystnie i postawił trudne warunki miejscowym. Drużyna gości zakończyła rundę jesienną na 10 miejscu z dorobkiem 18 punktów, krzepiczanie natomiast przezimują na najniższym stopniu podium tracąc do drugiej Okszy Łobodno 1 punkt, a wyprzedzając Błękitnych Libidza o 3 oczka.

Bezapelacyjnym liderem jest ZNICZ Kłobuck, który nie ma sobie równych w lidze.

LISWARTA może optymistycznie patrzeć w przyszłość, gdyż ma realną szansę na baraże, a przygotowanie w zimowym okresie przygotowawczym będzie na wiosnę decydujące.

Teraz zapadamy w długi zimowy sen, ale miejmy nadzieję, że LISWARTA w odpowiednim momencie się z niego wybudzi…

LISWARTA Krzepice 2:0 ORLIK Blachownia

Skład LISWARTY:

Wojciech Pietrzak – Karol Hernacki (Łukasz Kilan), Łukasz Kajkowski (Zbigniew Rudlicki), Kacper Nagłowski, Jakub Mikołajczyk – Jakub Krakowiak, Miłosz Szczepański, Mateusz Spaczyński (Tomasz Mikołajczyk), Mateusz Mońka (Krzyszfof Korzekwa)– Grzegorz Noga (Maciej Pilśniak), Rafał Kasprzak

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak