02.08.2019 Z MOTOREM na remis.

W ostatnim sparingu LISWARTA Krzepice zremisowała bezbramkowo z MOTOREM Praszka. Już jutro kolejny i prawdopodobnie ostatni sprawdzian krzepiczan. Do Krzepic przyjedzie LKS Kamienica Polska.

22.07.2019 Zwycięstwo w drugim sparingu.

W drugim meczu kontrolnym krzepiczanie odnieśli zwycięstwo nad Błękitnymi Libidza 6:1. Po dwwa trafienie na swoje konto zapisali Grzegorz Noga oraz Mariusz Pawelec, a na listę strzelców wpisali się również Rafał Kasprzak, który powraca do trenigów po długiej absencji oraz etatowy bramkarz LISWARTY Wiktor Krzemiński.

15.07.2019 Pierwszy sprawdzian na remis.

W pierwszym sparingu po rozpoczęsciu okresu przygotowawczego LISWARTA Krzepice na terenie OKSZY Łobodno zremisowała z gospodarzami 4:4. Warto zaważyć, że jedną z bramek póki co w nieoficjalnym spotkaniu zdobył debiutujący w barwach LISWARTY były zawodnik ZNICZA Kłobuck Mariusz Pawelec. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w barwach LISWARTY!

Bramki dla krzepiczan zdobyli: Grzegorz Noga x2, Mariusz Pawelec oraz Jakub Krakowiak

BIEG KRZEPKICH 2019 przed nami!!!

Miło nam ogłosić, że XXVI Bieg „Krzepkich” im. Kazimierza Zembali odbędzie się 15 września 2019 roku na Stadionie MGLKS LISWARTA Krzepice. Ze strony organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków sportu i czynnego wypoczynku. Główną atrakcją jest niezmiennie bieg na 10 km, ale i wiele kategorii biegowych dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy przekonani, że to niedzielne popołudnie będzie dla Państwa miło spędzonym czasem, a XXVI Bieg „Krzepkich” zapisze się pozytywnie w naszej i Państwa pamięci.

 
 

Program:

9:00 - Otwarcie zawodów

9:00 - 10:30 Zapisy do Biegu Głównego na 10 km

11:00 - Start Biegu Głównego na 10 km

11:00 - 12:30 Zapisy dla dzieci i młodzieży

13:00 - Start biegów dla dzieci i młodzieży

- dzieci od 14 lat Mila Krzepicka chłopcy i dziewczęta

- dzieci 11-13 lat 800 metrów chłopcy i dziewczęta

- dzieci 8-10 lat 400 metrów chłopcy i dziewczęta

- dzieci do lat 7 chłopcy i dziewczęta

15: 00 – Ogłoszenie wyników, dekoracja

16:00 – 17:00 – Zakończenie imprezy

 
 

Uwaga – zapisy internetowe zostaną uruchomione w najbliższym czasie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

6.07.2019 LISWARTA wznawia treningi!

Kurz po sezonie 2018/2019 powoli opada, a LISWARTA już rozpoczyna przygotowania do sezonu 2019/2020.

Już w najbliższy poniedziałek tj. 8.07.2019 o godzinie 18:00 pod okiem trenera Andrzeja Wróblewskiego krzepiczanie wznowią treningi, aby jak najlepiej przygotować się do najbliższego sezonu.

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz tych, którzy chcieliby sprawdzić się na murawie i dołączyć do LISWARTY na pierwszy trening!

Znany jest również plan sparingów. Krzepiczanie zmierzą się z:

13.07. Oksza Łobodno
20.07. Sokół Wręczyca Wielka
27.07. Motor Praszka
03.08. LKS Kamienica Polska
07.08. Skra Częstochowa A1

Oby te przygotowania zaprocentowały w lidze!

13.06.2019 Porażka z rewelacją rundy!

W ostatnim spotkaniu bieżącego sezony na własnym terenie LISWARTA Krzepice podejmowała ORŁA Kiedrzyn.

ORZEŁ to niespodziewany pogromca ZNICZA Kłobuck, a w rundzie wiosennej prezentuje się bardzo dobrze i z ostatniego miejsc w tabeli zdążyli przeskoczyć już dwie ekipy.

W pierwszej połowie spotkania sytuacji było jak na lekarstwo. Gospodarze największe zagrożenie stworzyli po rzucie rożnym, jednak precyzyjny strzał Mateusza Spaczyńskiego z trudem wybronił bramkarz gości, a w kolejnej sytuacji Paweł Buła zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez obrońcę.

Przyjezdni wynik spotkania otworzyli po strzale z dystansu, który odbił przed siebie występujący w bramce Tomasz Pląskowski, ale przy dobitce głową był bez szans.

W drugiej części gry kibice również zobaczyli jedno trafienie. Krzepiczanie próbowali atakować i doprowadzić do wyrównania, ale nadziali się na kontratak po którym sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał napastnik ORŁA.

Mimo porażki LISWARTA swój teren może uznać za szczęśliwy, gdyż rzadko kiedy oddawała na nim punkty rywalom, dzięki temu w przyszły sezonie ponownie można się będzie spotkać ze swoimi kibicami w „okręgówce”.

LISWARTA w najbliższą sobotę uda się na derbowy mecz do Golec. AMATOR aktualnie znajduje się na pudle ligowej tabeli, ale LISWARTA będzie chciała pokazać, że potrafi odebrać punkty faworytowi.

Spotkanie 15.06.2019 rozpocznie się o godzinie 15:00, zapraszamy na bliski wyjazd i wspieranie w ostatnim meczu LISWARTĘ wszystkich kibiców!

LISWARTA Krzepice 0:2 ORZEŁ Kiedrzyn

Skład LISWARTY: Tomasz Pląskowski – Paweł Buła, Jakub Troczka, Kacper Nagłowski, Miłosz Szczepański – Mateusz Mońka, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak, Adam Płuciennik – Grzegorz Noga, Tomasz Wojtal (Adrian Mikołajczyk)

W składzie również: Wiktor Krzemiński, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Uprzejma prośba o wsparcie - 1% podatku za 2018

 Jak co roku zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku za 2018 r. na rzecz rozwoju klubu Liswarta Krzepice.

 Chcielibyśmy również serdecznie podziękowa za środki przekazane w roku ubiegłym.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Klub Liswarta Krzepice