09.08.2019 Inauguracja na horyzoncie!

Okres przygotowawczy można uznać za zamknięty, czas by ruszyła częstochowska „OKRĘGÓWKA”!!!

Sezon 2019/2020 jest tuż za rogiem, a pierwsza kolejka to dla wszystkich pewna niewiadoma. Każda z drużyn ma nadzieję, że optymalnie przepracowała czas ładowania akumulatorów, a efekty będą widoczne na inaugurację.

Za pewne z czasem wytworzy się grupa walcząca o awans, ale i ta, która będzie zaciekle walczyła o ligowy byt. Ciężko aktualnie wskazać zdecydowanych faworytów, ale i tych, którzy będą musieli zmagać się w walce o przetrwanie, gdyż stawka wydaje się bardzo wyrównana. Póki co wszyscy skupiają się na pierwszym akordzie rozgrywek…

LISWARTA Krzepice zainauguruje ligowe rozgrywki na własnym stadionie, gdzie podejmie POGOŃ Kamyk!!!

Historia meczów z POGONIĄ pokazuje, że nie ma zdecydowanego faworyta tego spotkania. Obie drużyny będą chciały z przytupem rozpocząć sezon.

Goście to solidna ligowa marka, która od wielu lat walczy na szczeblu „okręgówki”. Drużyna z Kamyka potrafiła wielokrotnie włączyć się w walkę o podium. W jakiej sytuacji kadrowej będzie POGOŃ w zbliżającym się sezonie? Czy tym razem zadomowi się w górnej części tabeli? Pierwszy krok na pewno będzie chciała postawić w Krzepicach!

LISWARTA Krzepice po udanym poprzednim sezonie w roli beniaminka teraz jako bardziej doświadczona drużyna będzie chciała pokazać, że poprzedni sezon nie był dziełem przypadku. Cel przed krzepiczanami jest taki sam, czyli gra o spokojne utrzymanie. Kadra trenera Wróblewskiego nie jest szeroka, a już na początku sezonu szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników.

LISWARTA na pewno zrobi wszystko co w jej mocy, żeby zapewnić swoim kibicom udany start rozgrywek i nabrać przekonania co do własnej siły przed kolejnymi spotkaniami.

Boisko jednak weryfikuje wszystkie plany i tym razem nie będzie inaczej.

Pierwszy gwizdek przewidziany jest na 10.08.2019 o godzinie 17:00. SRDECZNIE ZAPRASZAMY na stadion LISWARTY!!!

07.08.2019 Zwycięstwo w ostatnim sparingu.

W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych LISWARTA Krzepice zwyciężyła 6:0 z LKS Kamienica Polska.

Strzelcami bramek byli Rafał Kasprzak x2, Mateusz Mońka, Jakub Krakowiak, Marcin Podgórski oraz Wiktor Krzemiński.

02.08.2019 Z MOTOREM na remis.

W ostatnim sparingu LISWARTA Krzepice zremisowała bezbramkowo z MOTOREM Praszka. Już jutro kolejny i prawdopodobnie ostatni sprawdzian krzepiczan. Do Krzepic przyjedzie LKS Kamienica Polska.

22.07.2019 Zwycięstwo w drugim sparingu.

W drugim meczu kontrolnym krzepiczanie odnieśli zwycięstwo nad Błękitnymi Libidza 6:1. Po dwwa trafienie na swoje konto zapisali Grzegorz Noga oraz Mariusz Pawelec, a na listę strzelców wpisali się również Rafał Kasprzak, który powraca do trenigów po długiej absencji oraz etatowy bramkarz LISWARTY Wiktor Krzemiński.

15.07.2019 Pierwszy sprawdzian na remis.

W pierwszym sparingu po rozpoczęsciu okresu przygotowawczego LISWARTA Krzepice na terenie OKSZY Łobodno zremisowała z gospodarzami 4:4. Warto zaważyć, że jedną z bramek póki co w nieoficjalnym spotkaniu zdobył debiutujący w barwach LISWARTY były zawodnik ZNICZA Kłobuck Mariusz Pawelec. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w barwach LISWARTY!

Bramki dla krzepiczan zdobyli: Grzegorz Noga x2, Mariusz Pawelec oraz Jakub Krakowiak

BIEG KRZEPKICH 2019 przed nami!!!

Miło nam ogłosić, że XXVI Bieg „Krzepkich” im. Kazimierza Zembali odbędzie się 15 września 2019 roku na Stadionie MGLKS LISWARTA Krzepice. Ze strony organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków sportu i czynnego wypoczynku. Główną atrakcją jest niezmiennie bieg na 10 km, ale i wiele kategorii biegowych dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy przekonani, że to niedzielne popołudnie będzie dla Państwa miło spędzonym czasem, a XXVI Bieg „Krzepkich” zapisze się pozytywnie w naszej i Państwa pamięci.

 
 

Program:

9:00 - Otwarcie zawodów

9:00 - 10:30 Zapisy do Biegu Głównego na 10 km

11:00 - Start Biegu Głównego na 10 km

11:00 - 12:30 Zapisy dla dzieci i młodzieży

13:00 - Start biegów dla dzieci i młodzieży

- dzieci od 14 lat Mila Krzepicka chłopcy i dziewczęta

- dzieci 11-13 lat 800 metrów chłopcy i dziewczęta

- dzieci 8-10 lat 400 metrów chłopcy i dziewczęta

- dzieci do lat 7 chłopcy i dziewczęta

15: 00 – Ogłoszenie wyników, dekoracja

16:00 – 17:00 – Zakończenie imprezy

 
 

Uwaga – zapisy internetowe zostaną uruchomione w najbliższym czasie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

6.07.2019 LISWARTA wznawia treningi!

Kurz po sezonie 2018/2019 powoli opada, a LISWARTA już rozpoczyna przygotowania do sezonu 2019/2020.

Już w najbliższy poniedziałek tj. 8.07.2019 o godzinie 18:00 pod okiem trenera Andrzeja Wróblewskiego krzepiczanie wznowią treningi, aby jak najlepiej przygotować się do najbliższego sezonu.

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz tych, którzy chcieliby sprawdzić się na murawie i dołączyć do LISWARTY na pierwszy trening!

Znany jest również plan sparingów. Krzepiczanie zmierzą się z:

13.07. Oksza Łobodno
20.07. Sokół Wręczyca Wielka
27.07. Motor Praszka
03.08. LKS Kamienica Polska
07.08. Skra Częstochowa A1

Oby te przygotowania zaprocentowały w lidze!