13.06.2019 Porażka z rewelacją rundy!

W ostatnim spotkaniu bieżącego sezony na własnym terenie LISWARTA Krzepice podejmowała ORŁA Kiedrzyn.

ORZEŁ to niespodziewany pogromca ZNICZA Kłobuck, a w rundzie wiosennej prezentuje się bardzo dobrze i z ostatniego miejsc w tabeli zdążyli przeskoczyć już dwie ekipy.

W pierwszej połowie spotkania sytuacji było jak na lekarstwo. Gospodarze największe zagrożenie stworzyli po rzucie rożnym, jednak precyzyjny strzał Mateusza Spaczyńskiego z trudem wybronił bramkarz gości, a w kolejnej sytuacji Paweł Buła zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez obrońcę.

Przyjezdni wynik spotkania otworzyli po strzale z dystansu, który odbił przed siebie występujący w bramce Tomasz Pląskowski, ale przy dobitce głową był bez szans.

W drugiej części gry kibice również zobaczyli jedno trafienie. Krzepiczanie próbowali atakować i doprowadzić do wyrównania, ale nadziali się na kontratak po którym sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał napastnik ORŁA.

Mimo porażki LISWARTA swój teren może uznać za szczęśliwy, gdyż rzadko kiedy oddawała na nim punkty rywalom, dzięki temu w przyszły sezonie ponownie można się będzie spotkać ze swoimi kibicami w „okręgówce”.

LISWARTA w najbliższą sobotę uda się na derbowy mecz do Golec. AMATOR aktualnie znajduje się na pudle ligowej tabeli, ale LISWARTA będzie chciała pokazać, że potrafi odebrać punkty faworytowi.

Spotkanie 15.06.2019 rozpocznie się o godzinie 15:00, zapraszamy na bliski wyjazd i wspieranie w ostatnim meczu LISWARTĘ wszystkich kibiców!

LISWARTA Krzepice 0:2 ORZEŁ Kiedrzyn

Skład LISWARTY: Tomasz Pląskowski – Paweł Buła, Jakub Troczka, Kacper Nagłowski, Miłosz Szczepański – Mateusz Mońka, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak, Adam Płuciennik – Grzegorz Noga, Tomasz Wojtal (Adrian Mikołajczyk)

W składzie również: Wiktor Krzemiński, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Uprzejma prośba o wsparcie - 1% podatku za 2018

 Jak co roku zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku za 2018 r. na rzecz rozwoju klubu Liswarta Krzepice.

 Chcielibyśmy również serdecznie podziękowa za środki przekazane w roku ubiegłym.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Klub Liswarta Krzepice

11.10.2017 ZDJĘCIE DO KALENDARZA!!!

Informujemy wszystkich zawodników LISWARTY KRZEPICE, że przed spotkaniem z LISWARTĄ Popów będzie sesja zdjęciowa do kalendarza na rok 2018!

Prosimy o wstawienie się wszystkich zawodników, tych gotowych do gry, jaki i kontuzjowanych na zbiórkę przed meczem!!! 

15.09.2017 Ze smutkiem żegnamy Błażeja Nogę.

W ostatnich godzinach dotarła do nas smutna wiadomość o odejściu naszego kolegi, wiernego kibica naszej drużyny Błażeja Nogi.

Błażej walczył od dłuższego czasu z bardzo ciężką chorobą, niestety ta okazała się bezlitosna.

Zarząd Klubu wraz z zawodnikami oraz osobami bliskimi naszej drużynie łączy się w bólu z rodziną Błażeja.

Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Błażeja i pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia najbliższym zmarłego..

Zawodnicy Liswarty najbliższy mecz dedykują ku pamięci Błażeja.

Program "Klub 2017"

Miło nam poinformować, że Klub Liswarta Krzepice został zakwalifikowany  do programu "Klub 2017" pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzięki funduszowi będą dofinansowane zajęcia sportowe dla sekcji młodzieżowych i zakup sprzętu sportowego.

Uprzejma prośba o wsparcie - 1% podatku za 2016

 Jak co roku zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku za 2016 r. na rzecz rozwoju klubu Liswarta Krzepice.

 Chcielibyśmy również serdecznie podziękowa za środki przekazane w roku ubiegłym.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Klub Liswarta Krzepice

8.01.2017 Podziękowania dla darczyńców!!!

Zarząd Klubu Liswarta Krzepice pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy zdecydowali się przekazać na nasz klub 1% podatku!

Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za to, że nie zapominacie o Liswarcie i z dobrego serca przekazaliście środki na działalność klubu.

Równocześnie mamy nadzieję, że również w przyszłości będziecie pamiętać o Liswarcie i ponownie wesprzecie pomocą nasz klub na numer KRS: 0000270261