Archiwalne zdjęcie Liswarty

Zgodnie z obietnicą publikujemy archiwalne zdjęcia Liswarty Krzepice. Szczególne podziękowania dla Pawła Majchrzaka za trud włożony w poszukiwanie fotek, zorganizowanie odpowiedniej obróbki oraz rozpoznanie osób na zdjęciu.  

Poniżej opublikowane zdjęcie przedstawia zawodników (od lewej):

  1. poszukujemy informacji kto to jest
  2. Władysław Bogatko - bramkarz
  3. Olejnik Stanisław
  4. Królak Andrzej
  5. Drab Eugeniusz
  6. Tiffert Tadeusz
  7. Nagłowski Stanisław
  8. Orłowski Grzegorz
  9. Suchański Ryszard
  10. Nibisz Jerzy

stare1

24.12.2015 WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Niech nadchodzące ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Będą czasem spędzonym bez pośpiechu, troski i zmartwień

Życzymy, aby świąteczna moc wigilijnego wieczoru

Przyniosła radość spokój i nadzieję.

Najpiękniejszych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

spędzonych w rodzinnym gronie!!!

22.11.2015 Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze - wyniki

W dniu 22.11.2015 (niedziela)  na stadionie sportowym w Krzepicach ul Sportowa 1 odbyło się się Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Klubu.

Wybrano następujący skład Zarządu MGLKS Liswarta Krzepice:

ZARZĄD:

Honorowym prezesem klubu MGLKS Liswarta Krzepice został Pan Marek Spaczyński

Lp

Imię i Nazwisko

Funkcja

1

KAROL HERNACKI

PREZES

2

WŁADYSŁAW NAGŁOWSKI

WICEPREZES

3

TOMASZ WOJTAL

WICEPREZES

4

MARCIN ŚWIERCZYŃSKI

SEKRETARZ

5

ROBERT KSIĘŻYK

CZŁONEK

6

TOMASZ MIKOŁAJCZYK

CZŁONEK

7

ALOJZY MIKOŁAJCZYK

CZŁONEK

 

KOMISJA REWIZYJNA: 

Lp

Imię i Nazwisko

Funkcja

1

PAWEŁ MAJCHRZAK

Przewodniczący

2

WOJCIECH KRAKOWIAK

Członek

3

MACIEJ PILŚNIAK

Członek

22.11.2015 Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

  Zarząd MGLKS Liswarta Krzepice informuje, że w dniu 22.11.2015 (niedziela)  na stadionie sportowym w Krzepicach ul Sportowa 1 odbędzie się Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Klubu.

Początek obrad walnego zebrania w pierwszym terminie o godz. 15.00.  W przypadku braku Quorum (wymaganej ilości członków Klubu), Walne Zebranie odbędzie się w drugim terminie o godz. 15.30.

28.09.2015 Kalendarz 2016

W najbliższą sobotę przed meczem z Piastem Przyrów będzie przeprowadzona sesja fotograficzna do kalendarza na rok 2016. W związku z tym zbiórka przed meczem jest zaplanowana na godzinę 14:30. Zapraszamy wszystkich zawodników, również kontuzjowanych, osoby związane z klubem i zainteresowanych do wstawienia się na zbiórkę.

13.08.2015 Kadra pierwszego zespołu!

 

Początek rozgrywek w częstochowskiej „okręgówce” za pasem, przedstawiamy więc kadrę pierwszego zespołu na sezon 2015/2016 w układzie alfabetycznym:

Piotr ANTOSIK (obrońca), Paweł BUŁA (obrońca, pomocnik), Jakub CHRZAN (bramkarz), Kamil CIAPA (pomocnik), Mateusz GAZDA (obrońca), Karol HERNACKI (bramkarz, obrońca), Łukasz KAJKOWSKI (napastnik), Rafał KASPRZAK(obrońca, pomocnik), Łukasz KILAN (obrońca, pomocnik), Tomasz MIKOŁAJCZYK (pomocnik), Zbigniew NAGŁOWSKI (pomocnik, napastnik), Kacper NAGŁOWSKI (obrońca, pomocnik), Robert NICER (obrońca), Grzegorz NOGA (pomocnik, napastnik), Grzegorz PIETRZAK (obrońca), Maciej PILŚNIAK (obrońca, pomocnik), Konrad PLĄSKOWSKI (bramkarz), Marcin PODGÓRSKI (obrońca, pomocnik), Zbigniew RUDLICKI (obrońca), Mateusz SPACZYŃSKI (pomocnik), Miłosz SZCZEPAŃSKI (pomocnik), Stanisław SZCZĘSNY (pomocnik), Tomasz WOJTAL (obrońca)

Przybyli: Jakub Chrzan, Kacper Nagłowski – obaj powrót do klubu ze SKRY Częstochowa

Odeszli: Tomasz Chrzan (kontuzja), Adrian Mikołajczyk (kontuzja), Szymon Mikołajczyk (nie wznowił treningów ze względu na pracę), Robert Rudlicki (nie wznowił treningów po kontuzji), Kamil Gaczewski (nie wznowił treningów), Jan Mońka (nie wznowił treningów po kontuzji)

Miejmy nadzieję, że mimo większych strat niż zysków wyniki drużyny będą równie dobre jak w poprzednim sezonie, a pierwsza ligowa potyczka już w sobotę!!!