"Podziękowania” dla Nowej Rady gminy Krzepice

"Podziękowania” dla Nowej Rady gminy Krzepice

Klub Liswarta Krzepice pragnie serdecznie podziękować Nowej Radzie gminy Krzepice za zmniejszenie wydatków na klub Liswarta Krzepice o 9 tys. zł (budżet planowany na 2015 r.).

Jak rozumiemy jest to „nagroda” za awans do ligi okręgowej, modernizację stadionu (remont budynku – nowa instalacja wodna i kanalizacyjna, CO, nowe natryski i ubikacje, nowe tynki w szatniach  nowe budki rezerwowych i nawodnienie boiska), i bieżące informacje na stronie internetowej. Wszystko to Liswarta zrobiła dzięki własnej gospodarności.

Jednocześnie Nowa Rada na starcie zwiększa sobie diety (szczegóły w załączniku) oraz dofinansowanie na wędkarstwo oraz siatkówkę (oczywiście – sport to nie tylko piłka nożna, ale dziwnym trafem wspomnianymi dyscyplinami, częściowo, zajmują się nasi Radni) .

Większość osób głosujących za zmniejszeniem pieniążków dla Liswarty należy do KWW Straż Pożarna Krzepice – patrząc na obietnice przedwyborcze (patrz - załącznik): bezstronność, zwracanie uwagi na potrzeby mieszkańców w konfrontacji z rzeczywistością: „ładnie” się zaczyna, brak słów …..

 Zapraszamy rodziców i sympatyków Liswarty do aktywnego komentowania (ostrzegam, że komentarze zawierające wulgaryzmy, nie będą publikowane).

Ze sportowym pozdrowieniem,

Klub Liswarta Krzepice    

31.12.2014 Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2015 życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, spełnienia marzeń prywatnych i zawodowych, szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz wielu pozytywnych sportowych wrażeń na stadionie LISWARTY KRZEPICE!!!

24.12.2014 Wesołych Świąt!!!

Z okazji Świąt Prezes, Zarząd, Trenerzy oraz Zawodnicy klubu piłkarskiego LISWARTA KRZEPICE pragną złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia: szczęśliwych, kojących, wartych pamięci i przeżytych w zgodzie ze światem i z bliskimi, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia!!! 

14.09.2014 Ostatnie pożegnanie.

 Po meczu z Orłem Kiedrzyn dotarła do nas bardzo smutna, szokująca wiadomość o nagłej, niespodziewanej śmierci byłego Prezesa, Działacza, Zawodnika, a także wiernego kibica i przyjaciela klubu Liswarty Krzepice Pawła Kluby.

Prezes Paweł Kluba był człowiekiem, któremu dobro naszego klubu, ale również całej krzepickiej społeczności leżało na sercu. Aktywnie włączał się w różnego rodzaju pomoc, na rzecz klubu. Był z drużyną na dobre i na złe, cieszył się zwycięstwami, wspierał w trudnych chwilach.

Prezes klubu wraz z Zarządem, działacze, trener oraz zawodnicy składają wyrazy współczucia i łączą się w bólu z rodziną zmarłego.

Zawodnicy zwycięstwo z Orłem Kiedrzyn dedykują Świętej Pamięci Pawłowi Klubie.  

Nasz pamięć o Tobie nie wygaśnie. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach…Śpij w pokoju…

 

Ostatnia ziemska droga Prezesa Pawła Kluby odbędzie się we wtorek 16.09.2014 o godzinie 14:00 w kościele Parafialnym w Krzepicach. 

 

 

02.09.2014 Modernizacja boiska.

autor: Mateusz Spaczyński

 

Od wczoraj na boisku Liswarty Krzepice trwają pracę modernizacyjne. Instalowane jest automatyczne nawadnianie boiska oraz wymiana ławek rezerwowych. Czasu na działanie nie jest wiele, gdyż już w sobotę krzepiczanie podejmują Amatora Golce. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i do meczu wszystko będzie gotowe. Nasz obiekt będzie pierwszym w powiecie, który będzie mógł pochwalić się tak zaawansowaną, zautomatyzowaną technologią nawadniania. Należy się cieszyć, że infrastruktura naszego obiektu systematycznie się poprawia.

04.08.2014 Ostatnie pożegnanie.

 W ostatnich godzinach dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Kazimiery Szczęsnej - mamy naszego trenera Stanisława Szczęsnego.

Zarząd klubu, działacze oraz zawodnicy składają wyrazy współczucia i łączą się w bólu z rodziną zmarłej. 

Ostatnie pożegnanie będzie miało miejsce we wtorek 05.08.2014 o godzinie 16:00 w Kościele Parafialnym w Dankowie.