24.10.2017 Lider z Kłobucka zawita w Krzepicach!!!

Przed nami już XI kolejka częstochowskiej A klasy, a w grupie I spotkanie na szczycie odbędzie się w Krzepicach, gdzie w najbliższą sobotę zawita bezapelacyjny, bezkompromisowy, bezbłędny lider ZNICZ Kłobuck!

Drużyna z Kłobucka po roszadach w składzie przed aktualnym sezonem realizuje w 100% założenia i jest na autostradzie, a w zasadzie można powiedzieć, że już powoli zaczyna witać się z „okręgówką”, bo chyba mało kto wierzy, że ta sztuka ZNICZOWI się nie uda.

Drużyna z Kłobucka ma niesamowite liczby, nie oddał rywalom żadnego punktu, zdobyła 71 bramek co daje średnią ponad 7 na mecz (!), a straciła w X kolejkach zaledwie 3…

22.10.2019 Ważne zwycięstwo!!!

Ciężką przeprawę miała LISWARTA Krzepice we Wręczycy, ale wróciła z tarczą!

Od pierwszych minut gospodarze grali bardzo twardo w każdej strefie boiska, nie pozwalali krzepiczanom spokojnie wyprowadzić piłkę.

LISWARTA stworzyła kilka zaczepnych sytuacji, ale brakło jej precyzji w wykończeniu, natomiast gospodarze nie potrafili zagrozić bramce Wojciecha Pietrzaka.

Wreszcie z bocznej strefy boiska rzut wolny wykonywał Jakub Mikołajczyk, a z jego dośrodkowania wyszedł doskonały strzał, a piłka wpadła bramkarzowi „za kołnierz” i LISWARTA wyszła na prowadzenie, zdobywając tym samym swojego premierowego gola w pierwszej drużynie LISWARTY!

18.10.2017 Ważne starcie we Wręczycy!!!

Przed LISWARTĄ wyjazd na trudny teren, do drużyny, która znajduje się w ścisłej czołówce i (nie licząc „nietykalnego” Znicza Kłobuck) ma realną szansę oraz chrapkę na drugą lokatę i walkę o awans w barażach, czyli Sokoła Wręczyca Wielka.

Sokół dotychczas rozegrał jedno spotkanie mniej, a mimo tego ma w dorobku 16 punktów, gdyby wygrał zaległy mecz dzieliłby drugie miejsce z Okszą Łobodno.

Drużyna z Wręczycy, póki co lepiej prezentuje się o dziwo w meczach wyjazdowych, gdzie odniosła 4 zwycięstwa, a tylko raz schodziła z boiska pokonana. W meczach domowych na swoim koncie Sokół zapisał równo po jednym zwycięstwie, remisie i porażce.

18.10.2017 Krzepicka LISWARTA górą!!!

Solidnie na własnym terenie zaprezentowała się krzepicka LISWARTA, która w ostatniej kolejce poskromiła imienniczkę z Popowa.

Od pierwszych minut spotkanie było żywe i zacięte. O dziwo to goście dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to miejscowi byli bardziej konkretni w swoich poczynaniach.

Już w pierwszym kwadransie bardzo dobre okazję mieli Jakub Mikołajczyk i Grzegorz Noga. Kuba niestety przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, a Grzela zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, kiedy to piłka dotarła do niego 10 metrów od bramki.

Grzesiu był aktywny, miał jeszcze dwie dogodne okazję, ale w pierwszej części spotkania brakowało mu skuteczności.

11.10.2017 ZDJĘCIE DO KALENDARZA!!!

Informujemy wszystkich zawodników LISWARTY KRZEPICE, że przed spotkaniem z LISWARTĄ Popów będzie sesja zdjęciowa do kalendarza na rok 2018!

Prosimy o wstawienie się wszystkich zawodników, tych gotowych do gry, jaki i kontuzjowanych na zbiórkę przed meczem!!!