12.02.2015 Bartosz, szybkiego powrotu do zdrowia!!!

W ostatnich dniach dotarła do nas smutna informacja o tragicznym wypadku samochodowym w którym uczestniczył Bartosz Wojtal. W wypadku zginęli dwaj koledzy Bartka z boiska: Kamil Maj oraz Dariusz Zborowski, CZEŚĆ ICH PAMIĘCI.

Bartek z ciężkimi obrażeniami znajduje się aktualnie w jednym ze szpitali w Krakowie na szczęście jego stan jest stabilny.

Bartosz jest wychowankiem naszego klubu, a także synem wieloletniego zawodnika, a obecnie członka zarządu Liswarty, Tomasza Wojtala.

Bartek swoją przygodę ze sportem rozpoczął w młodzieżowych drużynach Liswarty, a następnie piłkę nożną zamienił na piłkę siatkową. Aktualnie jest jednym z liderów II ligowych Karpatów Krosno.

Wszyscy związani z klubem wspierają Cię i życzą dużo siły w tym trudnym momencie! Mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będziesz reprezentował nasz region na boisku i spełniał swoje marzenia! WRACAJ DO ZDROWIA!!!

"Podziękowania” dla Nowej Rady gminy Krzepice

"Podziękowania” dla Nowej Rady gminy Krzepice

Klub Liswarta Krzepice pragnie serdecznie podziękować Nowej Radzie gminy Krzepice za zmniejszenie wydatków na klub Liswarta Krzepice o 9 tys. zł (budżet planowany na 2015 r.).

Jak rozumiemy jest to „nagroda” za awans do ligi okręgowej, modernizację stadionu (remont budynku – nowa instalacja wodna i kanalizacyjna, CO, nowe natryski i ubikacje, nowe tynki w szatniach  nowe budki rezerwowych i nawodnienie boiska), i bieżące informacje na stronie internetowej. Wszystko to Liswarta zrobiła dzięki własnej gospodarności.

Jednocześnie Nowa Rada na starcie zwiększa sobie diety (szczegóły w załączniku) oraz dofinansowanie na wędkarstwo oraz siatkówkę (oczywiście – sport to nie tylko piłka nożna, ale dziwnym trafem wspomnianymi dyscyplinami, częściowo, zajmują się nasi Radni) .

Większość osób głosujących za zmniejszeniem pieniążków dla Liswarty należy do KWW Straż Pożarna Krzepice – patrząc na obietnice przedwyborcze (patrz - załącznik): bezstronność, zwracanie uwagi na potrzeby mieszkańców w konfrontacji z rzeczywistością: „ładnie” się zaczyna, brak słów …..

 Zapraszamy rodziców i sympatyków Liswarty do aktywnego komentowania (ostrzegam, że komentarze zawierające wulgaryzmy, nie będą publikowane).

Ze sportowym pozdrowieniem,

Klub Liswarta Krzepice    

31.12.2014 Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2015 życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, spełnienia marzeń prywatnych i zawodowych, szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz wielu pozytywnych sportowych wrażeń na stadionie LISWARTY KRZEPICE!!!

24.12.2014 Wesołych Świąt!!!

Z okazji Świąt Prezes, Zarząd, Trenerzy oraz Zawodnicy klubu piłkarskiego LISWARTA KRZEPICE pragną złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia: szczęśliwych, kojących, wartych pamięci i przeżytych w zgodzie ze światem i z bliskimi, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia!!! 

14.09.2014 Ostatnie pożegnanie.

 Po meczu z Orłem Kiedrzyn dotarła do nas bardzo smutna, szokująca wiadomość o nagłej, niespodziewanej śmierci byłego Prezesa, Działacza, Zawodnika, a także wiernego kibica i przyjaciela klubu Liswarty Krzepice Pawła Kluby.

Prezes Paweł Kluba był człowiekiem, któremu dobro naszego klubu, ale również całej krzepickiej społeczności leżało na sercu. Aktywnie włączał się w różnego rodzaju pomoc, na rzecz klubu. Był z drużyną na dobre i na złe, cieszył się zwycięstwami, wspierał w trudnych chwilach.

Prezes klubu wraz z Zarządem, działacze, trener oraz zawodnicy składają wyrazy współczucia i łączą się w bólu z rodziną zmarłego.

Zawodnicy zwycięstwo z Orłem Kiedrzyn dedykują Świętej Pamięci Pawłowi Klubie.  

Nasz pamięć o Tobie nie wygaśnie. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach…Śpij w pokoju…

 

Ostatnia ziemska droga Prezesa Pawła Kluby odbędzie się we wtorek 16.09.2014 o godzinie 14:00 w kościele Parafialnym w Krzepicach.