Wesołego ALLELUJA!!!

autor: Mateusz Spaczyński

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkim sympatykom i osobom związanymi z Liswartą Krzepice życzymy dużo radości, spędzenia czasu  w miłej wiosennej atmosferze, w gronie najbliższych, oraz moc pozytywnych sportowych emocji i wrażeń na stadionie LISWARTY KRZEPICE!!! 

Świąteczna przerwa

autor: Mateusz Spaczyński

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy najbliższa kolejka spotkań częstochowskiej klasy A zostanie rozegrana 26.04.2014 r. W meczu XIX serii spotkań Liswarta Krzepice zmierzy się z Pogonią Blachownia. 
Mamy nadzieję, że kibice po świątecznym wypoczynku, głodni sportowych wrażeń licznie zjawią się na stadionie w Krzepicach, aby wspierać swoją drużynę.

 

Prośba o pomoc w pisaniu relacji / informacji

Witam,

Szukam chętnych do pomocy przy pisaniu krótkich relacji z meczów. Proszę o zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Pozdrawiam,

Anka

Uwaga! na stadionie Liswarty grasuje borsuk

News być może już nie tak aktualny, ale bardzo interesujący. Mniej więcej w połowie sierpnia Pan Władek i Pan Jarek udali się na stadion w celach gospodarczych. Na boisku zauważyli grasującego wprost na nich BORSUKA. Zwierzątko było szalenie zdezorientowane i wystraszone, ponieważ wsadziło łeb do słoika i nie potrafiło się uwolnić. Pan Jarek trzymał w ręku młotek i chciał delikatnie rozbić słoik, lecz borsuk się wystraszył i zaczął zaiwaniać tak szybko, że nie zauważył przeszkody w postaci metalowej barierki. Z impetem przygrzmocił w barierkę, rozbijając tym samym słoik... Szczęśliwie uwolniony truchtem oddalił się w kierunku lasu. Na dowód prezentujemy zdjęcie:

Informacja

Witam,

Więc tak to mniej więcej będzie wyglądać. Pomału będziemy zapełniać treścią. Na razie dostępna jest jeszcze stara wersja, pod tym adresem: http://www.liswartakrzepice.com/staraliswarta/

Pozdrawiam,

Anka