Odłóż smartfon, przyjdź na stadion 30.03.2018

plakat30.03.2018

 

AKADEMIA
         TRAMPKARZA
                     KRZEPICE

zaprasza Wszystkich chętnych z rocznika 2004-2006* bez względu na doświadczenie i umiejętności

- kiedy?
         - Czwartek 5 kwietnia godz. 17:45

- gdzie?
         - Stadion – Krzepice ul. Sportowa 1

- z kim?
         - trener: Stanisław Szczęsny
662-877-343
        - trener: Dariusz Jankowski 683-830-506

- co muszę mieć?
         - tylko strój i buty sportowe

- ile to kosztuje?
         - NIC, całkowicie za darmo!

 

27.02.2018 Może tym razem uda się ruszyć?!

Już w drugiej kolejce na wiosnę (licząc przełożony mecz z Płomieniem Czarnym Lasem) dojdzie do arcyważnego, atrakcyjnego dla kibiców, istotnego dla układu tabeli i być może dalszych losów w lidze spotkania pomiędzy drużynami walczącymi bezpośrednio o udział w barażach pomiędzy drugą w tabeli OKSZĄ Łobodno, a trzecią LISWARTĄ Krzepice!

Gospodarze tego spotkania mają punkt przewagi nad LISWARTĄ. Drużyna z Łobodna charakteryzowała się w rundzie jesienne dobrym, przygotowaniem motorycznym, agresywnością, a także wysokim przygotowaniem pod względem taktycznym.

Jest to młoda, ambitna ekipa, ale już doświadczona, gdyż wielu zawodników od kilku lat występuje w pierwszym składzie. Drużyna z Łobodna przez dobre występy stworzyła sobie szansę na walkę o awans. W tej rundzie będzie chciała pokazać swoją wartość i potwierdzić dyspozycję z jesieni.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy drużynami górą była LISWARTA, która odniosła przekonujące zwycięstwo 4:0, ale trzeba przyznać, że OKSZA, szczególnie do przerwy postawiła wysoko poprzeczkę i stworzyła sobie kilka groźnych sytuacji po których Wojciech Pietrzak był zmuszony wykazać się swoimi umiejętnościami.

LISWARTA Krzepice wybiera się na trudny teren, który w obecnym sezonie zdobył tylko ZNICZ Kłobuck. Z potencjalnych rywali w walce o baraż jedynie BŁĘKITNI Libidza wywiozła zaledwie punkt z Łobodna. Krzepiczanie myśląc o korzystnym rezultacie na boisku V-ce lidera będą musieli wykazać się 100% zaangażowaniem. Walki na całej długości i szerokości boiska nie może zabraknąć przez całe 90 minut. LISWARTA, żeby myśleć realnie o barażach musi takie mecze z bezpośrednimi rywalami wygrywać, ale nie będzie to łatwe zadanie. Często jednak o końcowym wyniku w takich meczach decyduje dyspozycja dnia.

Miejmy nadzieję, że krzepiczanie będą w optymalnym zestawieniu kadrowym i po meczu wysuną się na prowadzenie w tym peletonie pościgowym.

24.03.2018 Próba generalna za nami!

W rozegranym dzisiaj sparingu LISWARTA Krzepice podejmowała OLIMPIĘ Truskolasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3 (1:0), a bramki dla miejscowych zdobyli Grzegorz Noga i Rafał Kasprzak.

Miejmy nadzieję, że to był ostatni sprawdzian krzepiczan i już w najbliższy weekend ruszy ligowa karuzela.

23.03.2018 Zamiast ligi, sparing z OLIMPIĄ Truskolasy.

Z niezrozumiałej przyczyny władze CzOZPN odwołały mecze w częstochowskiej A-klasie, więcej na ten temat na fb.

LISWARTA będzie musiała poczekać jeszcze tydzień na wznowienie ligi, a jutro w zamian rozegra spotkanie kontrolne z OLIMPIĄ Truskolasy o godzinie 14:30 w Krzepicach, choć ciężko stwierdzić jak to będzie możliwe, gdyż według działaczy boiska nie nadają się do gry, skoro mecze ligowe zostały odwołane … Kibice i zawodnicy już ostrzą sobie zęby na mecz w środku tygodnia, kiedy to zapewne będziemy nadrabiać ligowe zaległości… Szkoda gadać…

22.03.2018 Mecz w Krzepicach niezagrożony!

Jeżeli nie będzie niespodziewanego załamania pogody to mecz w najbliższą sobotę o mistrzostwo częstochowskiej A-klasy w Krzepicach jest niezagrożony. Na boisku pozostały ostatnie ślady śniegu i można być spokojnym, że ten śnieg zniknie w najbliższych godzinach. WALCZYĆ LISWARTO !!!

20.03.2018 Początek rundy wiosennej już w najbliższą sobotę?

„Sen zimowy” drużyn w A-klasie częstochowskiej dobiega końca. Już w najbliższą sobotę zaplanowana jest pierwsza „wiosenna” kolejka, ale czy dojdzie ona do skutku… Wszystko zależy od aury, która ma swoje do zrobienia i jeżeli będzie łaskawa to zawodnicy wybiegną na murawę. W zeszłym tygodniu boiska zostały pokryte znaczną warstwą śniegu, a, że mróz nie odpuszcza to i śnieg nie kwapi się do opuszczenia murawy. Liczymy na poprawę warunków w najbliższych godzinach, jednak to jest od nas niezależne więc wróćmy do futbolu!

W sobotę do Krzepic ma zawitać PŁOMIEŃ Czarny Las. Aktualnie szósta ekipa rozgrywek, tracąca do LISWARTY 6 oczek.

Jak to po przerwie zimowej bywa wznowienie rozgrywek to jeden wielki znak zapytania i ciężko stwierdzić jak po okresie przygotowawczym będą się prezentować poszczególne drużyny. Warunki boiskowe nie będą też sprzyjały składnej grze więc za pewne przygotowanie motoryczne, dominacja fizyczna będzie kluczowa w osiągnięciu korzystnego rezultatu.

W pierwszym meczu pomiędzy oboma drużynami górą byli krzepiczanie, którzy zwyciężyli 3:1. PŁOMIEŃ ma więc zamiar zrewanżować się za tamto niepowodzenie. Drużyna z Czarnego Lasu prezentuje wysoki poziom piłkarski jak na warunki naszej ligi i mimo aktualnego miejsca w tabeli jest uważana za jedną z czołowych ekip rozgrywek. Oby jednak z Krzepic wracała w nienajlepszych humorach.

LISWARTA Krzepice ma tylko jeden cel na zbliżającą się rundę, a mianowicie walkę o baraże. Chętnych jest kilku więc, aby realnie myśleć o tym celu krzepiczanie wręcz muszą wykorzystywać regularnie atut własnego boiska więc w najbliższym spotkaniu wyjdą na murawę po trzy punkty. LISWARTA w okresie przygotowawczym nie rozegrała z kilku powodów wielu gier kontrolnych, ale miejmy nadzieję, że zawodnicy przez to będą czuć jeszcze większy głód piłki i rywalizacji co zaprocentuje pełną determinacja i zaangażowaniem od pierwszej do ostatniej minuty spotkania!

Wynik przed pierwszym gwizdkiem zawsze jest sprawą otwartą, ale trzymajmy kciuki za LISWARTĘ i miejmy nadzieję, że zawodnicy trenera Szczęsnego sprostają oczekiwaniom.

Początek spotkania jest przewidziany w sobotę na godzinę 15:30. Zapraszamy kibiców na stadion LISWARTY!!!