02.09.2014 Modernizacja boiska.

autor: Mateusz Spaczyński

 

Od wczoraj na boisku Liswarty Krzepice trwają pracę modernizacyjne. Instalowane jest automatyczne nawadnianie boiska oraz wymiana ławek rezerwowych. Czasu na działanie nie jest wiele, gdyż już w sobotę krzepiczanie podejmują Amatora Golce. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i do meczu wszystko będzie gotowe. Nasz obiekt będzie pierwszym w powiecie, który będzie mógł pochwalić się tak zaawansowaną, zautomatyzowaną technologią nawadniania. Należy się cieszyć, że infrastruktura naszego obiektu systematycznie się poprawia.

04.08.2014 Ostatnie pożegnanie.

 W ostatnich godzinach dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Kazimiery Szczęsnej - mamy naszego trenera Stanisława Szczęsnego.

Zarząd klubu, działacze oraz zawodnicy składają wyrazy współczucia i łączą się w bólu z rodziną zmarłej. 

Ostatnie pożegnanie będzie miało miejsce we wtorek 05.08.2014 o godzinie 16:00 w Kościele Parafialnym w Dankowie.

Wesołego ALLELUJA!!!

autor: Mateusz Spaczyński

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkim sympatykom i osobom związanymi z Liswartą Krzepice życzymy dużo radości, spędzenia czasu  w miłej wiosennej atmosferze, w gronie najbliższych, oraz moc pozytywnych sportowych emocji i wrażeń na stadionie LISWARTY KRZEPICE!!! 

Świąteczna przerwa

autor: Mateusz Spaczyński

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy najbliższa kolejka spotkań częstochowskiej klasy A zostanie rozegrana 26.04.2014 r. W meczu XIX serii spotkań Liswarta Krzepice zmierzy się z Pogonią Blachownia. 
Mamy nadzieję, że kibice po świątecznym wypoczynku, głodni sportowych wrażeń licznie zjawią się na stadionie w Krzepicach, aby wspierać swoją drużynę.

 

Prośba o pomoc w pisaniu relacji / informacji

Witam,

Szukam chętnych do pomocy przy pisaniu krótkich relacji z meczów. Proszę o zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Pozdrawiam,

Anka

Uwaga! na stadionie Liswarty grasuje borsuk

News być może już nie tak aktualny, ale bardzo interesujący. Mniej więcej w połowie sierpnia Pan Władek i Pan Jarek udali się na stadion w celach gospodarczych. Na boisku zauważyli grasującego wprost na nich BORSUKA. Zwierzątko było szalenie zdezorientowane i wystraszone, ponieważ wsadziło łeb do słoika i nie potrafiło się uwolnić. Pan Jarek trzymał w ręku młotek i chciał delikatnie rozbić słoik, lecz borsuk się wystraszył i zaczął zaiwaniać tak szybko, że nie zauważył przeszkody w postaci metalowej barierki. Z impetem przygrzmocił w barierkę, rozbijając tym samym słoik... Szczęśliwie uwolniony truchtem oddalił się w kierunku lasu. Na dowód prezentujemy zdjęcie:

Informacja

Witam,

Więc tak to mniej więcej będzie wyglądać. Pomału będziemy zapełniać treścią. Na razie dostępna jest jeszcze stara wersja, pod tym adresem: http://www.liswartakrzepice.com/staraliswarta/

Pozdrawiam,

Anka