W rozegranym spotkaniu z ALKASEM Aleksandria cała społeczność LISWARTY podziękowała za wiele lat spędzonych na boisku Tomaszowi „KIWIE” Wojtali, a ten zaprezentował wysoką formę i odwdzięczył się w najlepszy z możliwych sposobów…

Przed spotkaniem mieliśmy uroczystość oficjalnego podziękowania TOMKOWI za grę. Zarząd Klubu z zawodnikami przygotowali „KIWIE” upominki, a TOMEK symbolicznie rozpoczął spotkanie.

Od początku faworyt wyraźnie chciał zaatakować i choć stworzył w pierwszej fazie spotkania kilka groźnych okazji był nieskuteczny.

Goście mogli wykorzystać problemy ze skutecznością miejscowych i stworzyli dwie dogodne okazje, ale w obu przypadkach dobrze zachował się w bramce Wojciech Pietrzak.

Krzepiczanie wreszcie dopięli swego i po zamieszaniu w polu karnym najwięcej czujności zachował Rafał Kasprzak, który uderzył z pola karnego i otworzył wynik spotkania.

Przed przerwą wynik podwyższył Grzegorz Noga, który wykorzystał pojedynek jeden na jednego z golkiperem gości.

Po zmianie stron LISWARTA całkowicie zdominowała grę, czego konsekwencją było drugie trafienie Rafała Kasprzaka, a także bramka Kacpra Nagłowskiego.

Przy wyniku 4:0 trener Szczęsny zaczął rotować składem, a na boisku kibice mogli zobaczyć między innymi TOMKA WOJTALĘ!

Od pierwszych chwil na murawie „KIWA” był aktywny i widać był, że miał chrapkę na zdobycie gola.

Niedługo po wejściu na boisko ta sztuka mu się udała. Mateusz Mońka w dogodnej sytuacji trafił w słupek, ale „KIWA” był bardzo czujny, pierwszy dopadł do piłki i skierował ją do siatki wprawiając w euforię publiczność.

To nie była jego bramka pożegnalna. Chwilę później TOMEK przyjął futbolówkę przed polem karnym i bez zbędnego zastanowienia kropnął przy słupku tak, że bramkarz przyjezdnych musiał wyciągać piłkę z siatki!

„KIWA” nie zaspokoił swojego apetytu i ostatnie słowo należało również do niego! Tym razem TOMEK dopadł do piłki zagranej wzdłuż bramki z lewej strony i strzałem pod poprzeczkę ustrzelił hat tricka i tym samym ustalił ostateczny wynik spotkania na 7:0!

Wynik odzwierciedlał przebieg spotkania, a TOMEK WOJTAL nie mógł sobie chyba wymarzyć lepszego pożegnania z murawą! Ucieszył kibiców, sam siebie i w wielkim stylu zdobył ważne bramki dla LISWARTY!

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy TOMKOWI za wszystkie lata reprezentowania naszego klubu!

LISWARTA Krzepice 7:0 ALKAS Aleksandria

Bramki: Rafał Kasprzak x2, Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Tomasz Wojtal x3

Skład LISWARTY

Wojciech Pietrzak – Karol Hernacki, Łukasz Kajkowski, Łukasz Kilan (Jakub Chrzan), Jakub Mikołajczyk – Miłosz Szczepański, Kacper Nagłowski, Mateusz Spaczyński (Tobiasz Kierat), Jakub Krakowiak – Grzegorz Noga (Mateusz Mońka), Rafał Kasprzak (Tomasz Wojtal)

W składzie również: Maciej Pilśniak

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież