W ostatniej kolejce spotkań częstochowskiej okręgówki LISWARTA Krzepice udała się do Blachowni na mecz z ORLIKIEM. Stawką meczu był udział w barażach o „okręgówkę” . Krzepiczanie wykonali swoje zadanie i wywieźli cenny punkt z terenu rywala, który gwarantował im bez oglądania się za siebie drugie miejsce w stawce i szansę na walkę o powrót do „okręgówki” po rocznej banicji.

Samo spotkanie nie dostarczyło kibicom wielkich wrażeń. Obie drużyny zagrały rozważnie choć miały szansę na zdobycie gola. Gospodarze po błędzie przy wyprowadzeniu piłki gości zatrudnili dwukrotnie Jakuba Chrzana, natomiast po zmianie stron swoich szans nie wykorzystał Rafał Kasprzak, któremu w dogodnych sytuacjach dwa razy na drodze do szczęścia stanął słupek.

LISWARA osiągnęła swój cel i poza bezkonkurencyjnym ZNICZEM Kłobuck zaprezentowała się na przestrzeni całego sezonu tak, że zajęła drugie miejsce w tabeli i to właśnie ona powalczy w barażach.

ORLIK Blachownia 0:0 LISWARTA Krzepice

Skład Liswarty”:

Jakub Chrzan – Karol Hernacki, Łukasz Kakowski, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk – Miłosz Szczepański, Kacper Nagłowski (Paweł Buła), Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak – Mateusz Mońka (Tobiasz Kierat), Rafał Kasprzak

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież