1.03.2017 Wielki sukces krzepickiej młodzieży!!!

W niedzielę 26.02.2017 odbyły się XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN o Puchar Starosty Kłobuckiego rozegrany w Ostrowach nad Okszą. Mamy zaszczyt poinformować, że bezapelacyjnymi zwycięzcami okazali się młodzi zawodnicy LISWARTY KRZEPICE z roczników 2004,2005,2006!!!
 
LISWARTA KRZEPICE w grupie B zmierzyła się z LISWARTĄ Popów, ZNICZEM Kłobuck oraz GROMEM Miedźno. 
 
W pierwszym spotkaniu młodzież z Krzepic pokonała LISWARTĘ Popów 3:0, a na listę strzelców wpisali się Jakub Kowalski oraz Kacper Grzyb x2. 
 
W kolejnym meczu rywalem LISWARTY był ZNICZ Kłobuck, któremu krzepiczanie zaaplikowali trzy gole autorstwa Tobiasza Pokory x2 oraz Jakuba Kowalskiego nie tracąc przy tym żadnej bramki i zapewniając sobie tym samym awans do półfinału. 
 
W ostatnim spotkaniu w grupie krzepiczanie nie zwolnili jednak tempa i rozgromili GROM Miedźno 7:0!!! Na listę strzelców tym razem wpisali się Kacper Grzyb x2, Tobiasz Pokora, Maciej Krakowiak, Kacper Skalik, Radosław Pyzik x2. 
 
Razem z LISWARTĄ do dalszej fazy rozgrywek trafili zawodnicy Liswarty Popów, natomiast z grupy A do półfinałów awansował KS PANKI oraz POGOŃ KAMYK. 
 
W pierwszym półfinale KS PANKI pokonał 2:0 LISWARTĘ POPÓW, LISWARTA KRZEPICE natomiast pewnie 5:1 pokonała POGOŃ KAMYK zapewniając sobie tym samym miejsce w wielkim finale.
Gole dla LISWARY w tym meczu strzelali Tobiasz Pokora, Kacper Skalnik, Kacper Grzyb oraz gol samobójczy.Ubiegając fakty LISWARTA z POGONIĄ straciła jedyną bramkę w turnieju!!!
 
W wielkim FINALE spotkały się dwie niepokonane drużyny, a więc spotkanie zapowiadało się bardzo interesująco. Wiadome było, że jedna z ekip będzie musiała przełknąć gorycz porażki, a boisko zweryfikuje, która ekipa zasługuje na miano najlepszej w Powiecie. 
 
Finał rozegrał się pod dyktando LISWARTY KRZEPICE, która nie pozostawiła złudzeń, która drużyna była tego dnia w najlepszej dyspozycji i po trafieniach Kacpra Grzyba x2 oraz Jakuba Kowalskiego x2 zwyciężyła 4:0, tym samym zdobywając w przekonującym stylu MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWO POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ o PUCHAR STAROSTY KŁOBUCKIEGO!!!
 
Warto dodać, że najlepszym strzelcem turnieju okazał się Kacper Grzyb, który razem z Tobiaszem Pokorą znalazł się również w najlepszej "piątce" turnieju!!! 
 
Miejmy nadzieję, że ten sukces będzie motywacją do dalszej pracy młodych zawodników LISWARTY oraz zdobywania kolejnych trofeów drużynowych oraz indywidualnych. GRATULUJEMY!!!
 
Klasyfikacja końcowa XII Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w HPN o Puchar Starosty Kłobuckiego :
1. Liswarta Krzepice
2. KS Panki
3. Liswarta Popów
4. Pogoń Kamyk
5. Naprzód Ostrowy
6. Znicz Kłobuck
7. Akademia Sportu Przystajń
8. Grom Miedźno
 
SKŁAD LISWARTY: 
Tomasz Osuch, Mateusz Ślązak, Daniel Nogalski, Kacper Skalik, Kacper Kulej, Aleksander Kała, Jakub Kowalski, Radosław Pyzik, Kacper Grzyb, Tobiasz Pokora, Maciej Krakowiak
 
Trener: Władysław Nagłowski