18.05.2017 Lider na drodze LISWARTY!!!

Po pierwszej porażce na wyjeździe z MLKS Woźniki tym razem LISWARTA będzie próbowała wykorzystać atut własnego boiska, ale zadanie nie będzie wcale łatwiejsze niż tydzień temu, gdyż na drodze krzepiczan stanie lider II grupy spadkowej częstochowskiej "okręgówki" Płomień Kuźnica Marianaowa. 
 
Drużyna z Częstochowy rewelacyjnie rozpoczęła zmagania o ligowy byt gromiąc na własnym terenie ekipę z Popowa, aż 7:0! Oczywiście jeszcze nie może być pewana utrzymania, ale przewaga nad strefą zagrożoną jest wyraźna więc ze spokojem może patrzeć w przyszłość.
 
LISWARTA Krzepice do końca będzie walczyć o pozostanie na kolejny sezon w "okręgówce". Po pechowej porażce w Woźnikach krzepiczanie liczą na poprawienie swojego dorobku punktowego przed własną publicznścią. Choć to goście będą zdecydowanym faworytem to atut własnego boiska Liswarta potrafiła wykorzystać już niejednokrotnie. 
 
Miejmy nadzieję, że gospodarze zaprezentują się z korzystnej strony, będą równożędnym przeciwnikiem dla wyżej notowanego rywala, a przede wszystkim podniosą z murawy ważne w kontekście walki o utrzymanie punkty!
 
Początek spotkania 20.05.2017 o godzineni 17:00! Serdecznie zapraszamy!