4.09.2017 Liswarta wrzesień rozpoczyna od falstartu!

W rozegranej 2.09.2017 III kolejce częstochowskiej klasy A Liswarta Krzepice udała się na mecz z Juniorem, ale nie wracała w dobrych nastrojach z Szarlejki…

Przed meczem ciężko było wskazać faworyta, gdyż na początku rozgrywek jeszcze nie wszystkie drużyny prezentują optymalną formę, ale z meczu na mecz się rozkręcają.

W pierwszej połowie spotkania przeważającą stroną byli przyjezdni, ale nie potrafili sforsować defensywy gospodarzy i wynik spotkania brzmiał 0:0.

Kibice na bramki doczekali się w drugiej odsłonie spotkania. Wynik otworzyli gospodarze. Do wyrównania doprowadził Rafał Kasprzak, który kapitalnym strzałem z dystansu nie pozostawił złudzeń golkiperowi Juniora.

Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych, którzy tego dnia byli śmiertelnie skuteczni w nielicznych wypadach ze swojej połowy boiska, a pokonując tego dnia Wojciecha Pietrzaka po raz drugi ustalili końcowy wynik spotkania.

Szkoda straty kompletu punktów z Juniorem, ale trzeba patrzeć w przyszłość i w najbliższy weekend pokazać, że wynik z Szarlejki był tylko wypadkiem przy pracy.

JUNIOR Szarlejka 2:1 LISWARTA Krzepice

Skład LISWARTY:

Wojciech Pietrzak – Paweł Buła, Kacper Nagłowski, Łukasz Kilan, Karol Hernacki – Mateusz Mońka (Tomasz Wojtal), Miłosz Szczepański, Łukasz Kajkowski, Jakub Mikołajczyk – Jakub Krakowiak, Rafał Kasprzak

W składzie również: Zbigniew Nagłowski, Jakub Kot

Trener Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak