5.09.2017 Wrócić na zwycięską ścieżkę…

Zbliża się kolejna kolejka rozgrywek 2017/2018 częstochowskiej klasy A. Tym razem Liswarta podejmować będzie zawsze groźny, twardo grający, nieustępliwy zespół Naprzód Ostrowy.

Naprzód gra do tej pory w kratkę, a na swoim koncie zapisał 3 punkty za spotkanie i zwycięstwo z Gromem Miedźno. Drużyna z Ostrów mogła mieć o 3 oczka więcej, ale ich zwycięstwo z pierwszej kolejki zostało zweryfikowane na walkower z przyczyn regulaminowych i to Błękitni zgarnęli 3 punkty.

Naprzód w meczach prezentuje się zespołowo i jest trudnym przeciwnikiem dla każdej drużyny i zapewne nie złoży łatwo broni w spotkaniu z Liswartą.

Krzepiczanie niestety w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Juniora Szarlejka. Ich ambicje są podrażnione, gdyż przynajmniej remis był w ich zasięgu. Nie ma co jednak wracać do przeszłości, a trzeba się skupić i jak najlepiej przygotować do najbliższego spotkania. Pełne zaangażowanie, nastawienie mentalne będzie chyba kluczowe, aby uzyskać korzystny wynik. Walka o każdy centymetr boiska będzie wymagana i niezbędna, aby podnieść punkty z murawy. Liczymy na to, że krzepiczanie sprostają oczekiwaniom swoim i kibiców, a punkty zostaną w Krzepicach i Liswarta ponownie zacznie wygrywać.

Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi 9.09.2017 o godzinie 11:00!