15.09.2017 LISWARTA jedzie do dawno nieodwiedzanej LIBIDZY!

Niby za nami zaledwie cztery kolejki spotkań, a już zbliża się dla LISWARTY mecz o pozostanie w górnej części tabeli. Krzepiczanie udadzą się do Libidzy, gdzie zmierzą się z Błękitnymi, którzy podobnie jak LISWARTA na swoim koncie zapisali do tej pory pokaźną liczbę 9 punktów.

BŁĘKITNI szczególnie niebezpieczni są właśnie na własnym terenie, gdzie specyfika boiska jest dla nich kartą atutową. Aktualnie razem z innymi czterema drużynami zapisali na swoim koncie 9 punktów i są w czubie tabeli ustępując tylko bezapelacyjnemu liderowi Zniczowi Kłobuck.

W górnej części tabeli zapewne drużyna z Libidzy chciałaby się zadomowić na dłużej i w najbliższym spotkaniu zrobi wszystko, żeby poskromić spadkowicza.

LISWARTA Krzepice po wpadce i porażce z JUNIOREM Szarlejka zdołała wygrać na własnym terenie z Naprzodem Ostrowy, jednak zwycięstwo to nie przyszło łatwo, miło i przyjemnie. Krzepiczanie musieli wykazać się wiarą i siłą charakteru, aby odwrócić losy spotkania.

W Libidzy na taryfę ulgową nie mają co liczyć. Obie ekipy wiedzą o co grają i nie będą się oszczędzać na murawie. Warunki dla przyjezdnych będą trudne, ale wierzymy w to, że LISWARTA zaprezentuje takie zaangażowanie jak w poprzednich zwycięskich meczach i z trudnego terenu przywiezie korzystny rezultat.

Początek spotkania zaplanowany jest na sobotę 16.09.2017 o godzinie 11:00!!!