20.09.2017 Walka o powrót do czołówki…

Ciężkie zadanie czeka na LISWARTĘ w zbliżającym się spotkaniu, w którym krzepiczanie będą podejmować GROM Cykarzew.

Przyjezdni w bieżących rozgrywkach ponieśli tylko jedną porażkę i z dorobkiem 12 punktów dzielą drugą pozycję z Błękitnymi Libidza, a o trzy oczka wyprzedzają LISWARTĘ.

Jedynej porażki zawodnicy Gromu doznali z ekipą, która poskromiła LISWARTĘ w ostatniej kolejce, a mianowicie Błękitnymi Libidza. W V kolejce Grom pokonał coraz lepiej radzącego sobie w rozgrywkach imiennika z Miedźna 1:0.

Zwycięstwo w Krzepicach umocniłoby pozycję drużyny z Cykarzewa w czubie tabeli, a po takim początku rozgrywek Grom ma zapewne chrapkę na potwierdzenie swojej dyspozycji.

LISWARTA w ostatniej kolejce doznała drugiej porażki, a już w najbliższą sobotę będzie podejmowała kolejnego rywala z górnej części tabeli i, aby marzyć o włączeniu się w walkę o podium nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę.

W prawdzie na własnym terenie krzepiczanie odnieśli dwa zwycięstwa, ale ostatnio martwić może trochę dyspozycja w defensywie, ponieważ od meczu z Okszą LISWARTA traci sporo goli. Niestety z różnych powodów krzepicka defensywa nie może się ustabilizować i praktycznie w każdym spotkaniu trener Szczęsny musi rotować składem.

LISWARTA w każdym razie musi zrobić wszystko co w jej mocy, aby Krzepice były nadal niezdobyte, a co za tym idzie dalej liczyć się w walce o górną część tabeli.

Spotkanie zaplanowane jest na sobotę 23.09.2017 o godzinie 11:00! ZAPRASZAMY!!!