26.09.2017 LISWARTA wygrywa dla naszego kibica i kolegi Błażeja.

W ostatniej kolejce częstochowskiej klasy A grupy I to właśnie w Krzepicach miał być rozgrywany mecz na szczycie, a to dlatego, że spotkały się dwie drużyny z górnej części tabeli LISWARTA Krzepice podejmowała drugi w tabeli GROM Cykarzew.

W ponure i deszczowe sobotnie przedpołudnie po pierwszym gwizdku sędziego zanim kibice zdążyli się rozsiąść na trybunach wynik spotkania po prostopadłym podaniu od Miłosza Szczepańskiego około 30 sekundy spotkania otworzył Rafał Kasprzak.

Niewiele później wynik spotkania podwyższył po składnej akcji całej drużyny i dośrodkowaniu Kasprzaka, Grzegorz Noga.

Kolejne trafienie przed przerwą było dziełem Jakuba Krakowiak, który wykończył akcję Grzegorza Nogi strzałem z pola karnego w dalszy róg.

Wynik do przerwy ustalił Mateusz Spaczyński, który głową skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Mikołajczyka.

Po przerwie LISWARTA nie zwolniła tempa, a zdobyczą bramkową podzielili się napastnicy Krzepic, którzy po równo dopisali na swoje konta po dwa trafienia.

Najpierw chwilę po wznowieniu gry krzepiczanie za sprawą Rafała Kasprzaka zdobyła piątą bramkę tego dnia, następnie Grzegorz Noga dorzucił kolejne trafienie, a ostatecznie obaj zakończyli spotkanie zdobywając po hat tricku.

Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale nie sposób wykorzystać wszystkie nadarzające się okazję, a jeszcze kilka LISWARTA stworzyła.

GROM w końcówce spotkania zdobył honorowego gola wykorzystując rzut karny, ale w całym spotkaniu nie mógł w jakiś szczególny sposób zagrozić gospodarzom.

Krzepiczanie pewnie inkasują komplet punktów i wrócili do czołówki, w której jest wielki ścisk i każde kolejne spotkanie będzie niezmiernie ważne, aby utrzymać się na podium.

Gratulujemy LISWARCIE, a GROMOWI życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

LISWARTA to zwycięstwo dedykuje naszemu wiernemu kibicowi i koledze BŁAŻEJOWI NODZE, którego ze smutkiem pożegnaliśmy w ostatnim czasie. SPOCZYWAJ W POKOJU.

LISWARTA Krzepice 8:1 GROM Cykarzew

Skład LISWARTY:

Karol Hernacki – Paweł Buła, Łukasz Kilani, Łukasz Kajkowski (Maciej Pilśniak), Zbigniew Nagłowski -– Jakub Krakowiak, Miłosz Szczepański, Mateusz Spaczyński, Jakub Mikołajczyk – Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak

W składzie również: Tobiasz Kierat

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak