27.08.2017 Spotkanie spadkowiczów…

Kolejna seria spotkań w częstochowskiej klasie A zbliża się nieubłaganie. Tym razem LISWARTA Krzepice uda się do Miedźna na spotkanie z… GROMEM!

Początek rozgrywek nie był udany dla drużyny z Miedźna, ale im rozgrywki nabierają coraz większego tempa GROM prezentuje się coraz korzystniej.

Do tej pory drużyna z Miedźna zgromadziła na swoim koncie 6 punktów, ale wszystkie w ostatnich trzech kolejkach zwyciężając u siebie z LIBIDZĄ, a w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe MAWARTON Waleńczów.

Na pewno ambicją spadkowicza nie jest walka o byt w A klasie, a cele przed sezonem były zdecydowanie wyższe, dlatego w każdym kolejnym spotkaniu drużyna z Miedźna zrobi wszystko, aby powiększyć swój dorobek punktowy.

Krzepiczanie po wysokim zwycięstwie u siebie wybierają się na mecz z kolejnym GROMEM. Nie należy się jednak spodziewać łatwej przeprawy w Miedźnie. Obie drużyny miały okazje spotkać się ze sobą w „okręgówce” i choć częściej to LISWATRA w tych spotkaniach była górą były to mecze, w których zwyciężała drużyna bardzie zdeterminowana i nieustępliwa w swoich poczynaniach.

Liczymy na to, że krzepiczanie powiększą korzystny bilans z meczów w Miedźnie i dopiszą kolejne cenne oczka do ligowej tabeli. 

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00!!!