5.10.2017 Przełamać złą passę!

W najbliższym spotkaniu w grupie I częstochowskiej A klasy LISARTA Krzepice uda do Waleńczowa na spotkanie z MARATONEM. LISWARCIE nie pozostaje nic innego niż zainkasowanie kompletu punktów, ale nie liczmy na to, że miejscowi oddają je bez walki…

MAATON jest beniaminkiem w obecnych rozgrywkach i aktualnie nie dopisał do swojego konta żadnego punktu. Na drużynie nie ciąży żadna presja więc szczególnie na swoim terenie może grać bez kompleksów. Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie, w ramach rozgrywek o Puchar Polski, a górą z tej potyczki wyszła LISWARTA, dlatego gospodarze będą podwójnie zmotywowani, aby zrewanżować się przyjezdnym.

LISWARTA po fatalnych wynikach w ostatnim czasie na terenie rywali musi wręcz w najbliższej kolejce zgarnąć pełną pulę. Jest zdecydowanym faworytem i wszystkie karty atutowe ma po swojej stronie, dlatego wydaje się, że środkiem do osiągnięcia celu będzie odpowiednia motywacja, determinacja i pełne zaangażowanie przez całe spotkanie. Krzepiczanie w roli faworyta nie czują się najkorzystniej o czym kilkukrotnie się już przekonaliśmy, ale mamy nadzieję, że jeżeli nie zabraknie wcześniej wymienionych wartości to i wynik końcowy powinien być zadowalający.

W piłce jednak różne rzeczy miały już miejsc i nie dopisujmy punktów przed spotkaniem, a miejmy nadzieję, że będzie do tego okazja po ostatnim gwizdku sędziego!

Początek spotkania w Waleńczowie przewidziany jest w sobotę 7.10.2017 na godzinę 16:00!