18.10.2017 Ważne starcie we Wręczycy!!!

Przed LISWARTĄ wyjazd na trudny teren, do drużyny, która znajduje się w ścisłej czołówce i (nie licząc „nietykalnego” Znicza Kłobuck) ma realną szansę oraz chrapkę na drugą lokatę i walkę o awans w barażach, czyli Sokoła Wręczyca Wielka.

Sokół dotychczas rozegrał jedno spotkanie mniej, a mimo tego ma w dorobku 16 punktów, gdyby wygrał zaległy mecz dzieliłby drugie miejsce z Okszą Łobodno.

Drużyna z Wręczycy, póki co lepiej prezentuje się o dziwo w meczach wyjazdowych, gdzie odniosła 4 zwycięstwa, a tylko raz schodziła z boiska pokonana. W meczach domowych na swoim koncie Sokół zapisał równo po jednym zwycięstwie, remisie i porażce.

W najbliższy weekend zrobi pewnie wszystko, aby polepszyć bilans w meczach na własnym terenie.

LISWARTA Krzepice po dwóch zwycięstwach i przełamaniu w meczu wyjazdowym z optymizmem patrzy w przyszłość, a w zbliżającym się spotkaniu musi zrobić wszystko, aby wywieźć z trudnego terenu punkty. Ewentualna porażka może skomplikować sytuację krzepiczan i zmniejszyć szansę na włączenie się do walki o miejsce w barażach. Aktualnie krzepiczanie tracą do drugiej Okszy 3 punkty, a Sokół depcze im mocno po piętach.

Zapewne LISWARTA wyjdzie na boisko, aby zgarnąć komplet punktów jednak teren we Wręczycy nigdy nie należał do przyjemnych i łatwych do zdobycia więc, aby tego dokonać LISWARTA musi zagrać z pełnym zaangażowaniem i determinacją do ostatniego gwizdka!

Początek spotkania we Wręczycy zaplanowany jest na 21.10.2017 o godzinie 14:30!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież