22.10.2019 Ważne zwycięstwo!!!

Ciężką przeprawę miała LISWARTA Krzepice we Wręczycy, ale wróciła z tarczą!

Od pierwszych minut gospodarze grali bardzo twardo w każdej strefie boiska, nie pozwalali krzepiczanom spokojnie wyprowadzić piłkę.

LISWARTA stworzyła kilka zaczepnych sytuacji, ale brakło jej precyzji w wykończeniu, natomiast gospodarze nie potrafili zagrozić bramce Wojciecha Pietrzaka.

Wreszcie z bocznej strefy boiska rzut wolny wykonywał Jakub Mikołajczyk, a z jego dośrodkowania wyszedł doskonały strzał, a piłka wpadła bramkarzowi „za kołnierz” i LISWARTA wyszła na prowadzenie, zdobywając tym samym swojego premierowego gola w pierwszej drużynie LISWARTY!

Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to LISWARTA wyszła groźnie z kontratakiem, ale jednak brakowało jej precyzji w wykończeniu.

Na przerwę przyjezdni schodzili więc z zaliczką jednej bramki.

Po wznowieniu gry można było przypuszczać, że gospodarze zdecydowanie ruszą do przodu, ale o dziwo to goście byli bardziej aktywni w pierwszej fazie drugiej połowy.

Jednak kiedy wydawało się, że krzepiczanie mają mecz pod kontrolą goście po rzucie rożnym doprowadzili do wyrównania.

LISWARTA nie złożyła jednak broni i kilka minut później asem w tali trenera Szczęsnego okazał się wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Krzysztof Korzekwa, który po dwójkowej akcji z Mateuszem Spaczyńskim wykorzystał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył decydującego o wyniku końcowym gola.

Zwycięstwo na ciężkim terenie we Wręczycy było bardzo istotne, gdyż Liswarta chociaż na chwilę odskoczyła rywalowi w tabeli, a trzeba stwierdzić, że Sokół zaprezentował się bardzo korzystnie i zapewne będzie bardzo groźny dla każdego rywala.

SOKÓŁ Wręczyca Wielka 1:2 LISWARTA Krzepice

Skład LISWARTY:

Wojciech Pietrzak – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Karol Hernacki (Łukasz Kilan) – Jakub Krakowiak (Krzysztof Korzekwa), Miłosz Szczepański, Jakub Mikołajczyk – Grzegorz Noga (Mateusz Mońka), Rafał Kasprzak

W składzie również: Zbigniew Nagłowski, Tomasz Wojtal

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież