24.10.2017 Lider z Kłobucka zawita w Krzepicach!!!

Przed nami już XI kolejka częstochowskiej A klasy, a w grupie I spotkanie na szczycie odbędzie się w Krzepicach, gdzie w najbliższą sobotę zawita bezapelacyjny, bezkompromisowy, bezbłędny lider ZNICZ Kłobuck!

Drużyna z Kłobucka po roszadach w składzie przed aktualnym sezonem realizuje w 100% założenia i jest na autostradzie, a w zasadzie można powiedzieć, że już powoli zaczyna witać się z „okręgówką”, bo chyba mało kto wierzy, że ta sztuka ZNICZOWI się nie uda.

Drużyna z Kłobucka ma niesamowite liczby, nie oddał rywalom żadnego punktu, zdobyła 71 bramek co daje średnią ponad 7 na mecz (!), a straciła w X kolejkach zaledwie 3…

ZNICZ nic sobie nie robi z każdym kolejnym przeciwnikiem gromiąc rywali, ciężko wskazać w liderze zawodnika, który szczególnie wyróżnia się w drużynie, ponieważ cały zespół funkcjonuje perfekcyjnie, choć może warto wspomnieć o najskuteczniejszym w klasyfikacji strzelców Kamilu Wojtyrze, który ma na koncie 22 trafienia! Dodajmy, że jednbym z ogniw dream teamu z Kłobucka jest dobrze nam znany i przez wiele lat reprezentujący nasze barwy Kamil Ciapa.

Jak widać ciężko szukać słabych punktów w drużynie z Kłobucka i zapewne tak jak w poprzednich meczach ZNICZ wyjdzie na boisko jak po swoje i jako zdecydowany faworyt będzie chciał zademonstrować swoją siłę.

LISWARTA Krzepice w ostatnim czasie ma dobrą passę i trzy zwycięstwa z rzędu. To właśnie spadkowicz był uważany za jedną z drużyn, która może spłatać figla zdecydowanemu faworytowi, ale krzepiczanie niespodziewanie pogubili punkty i nie mają bezpośredniego kontaktu ze ZNICZEM, jednak prawdę mówiąc będą starali się walczyć o drugą lokatę z kilkoma drużynami, którą aktualnie dzierży OKSZA Łobodno.

Każdy inny wynik, niż zwycięstwo gości będzie niespodzianką, a nawet może sensacją, dlatego to ZNICZ musi, a LISWARTA może…

W piłce nożnej zdarzają się czasami rzeczy, których scenariusz ciężko sobie wyobrazić, faworyt może mieć słabszy dzień, a biedny kopciuszek przy odrobinie szczęścia i 100% zaangażowaniu może sprawić miłą niespodziankę sobie i swoim kibicom, a czy tak będzie akurat w najbliższej kolejce dowiemy się po ostatnim sobotnim gwizdku…

LISWATA zapewne każdy ewentualny punkt zdobyty w najbliższym spotkaniu przyjmie z wielką satysfakcją, ale przede wszystkim trzeba na murawie zostawić serce i harować przez pełen dystans!

Pierwszy gwizdek zaplanowany jest w sobotę 28.10.2017 o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy kibiców obu drużyn na stadion w Krzepicach!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież