08.11.2017 Ostatnie rozdanie!

Runda jesienna sezonu 2017/2018 w częstochowskiej A klasie nieubłaganie dobiega końca, a tym samym przed nami już ostatnia kolejka przed zimową przerwą.

Na krzepickiej ziemi zjawi się siódma drużyna tabeli, która zgromadziła 6 oczek mniej niż LISWARTA czyli, ORLIK Blachownia.

Drużyna z Blachowni to młody, ambitny zespół, który zapewne będzie dobrze przygotowany do zbliżającego się spotkania. W ostatniej kolejce ORLIK pokonał na swoim terenie 4:3 GROM Miedźno. Jak każda drużyna podchodzi do kolejnych spotkań z wiarą w sukces i chęcią poprawienia dorobku punktowego. Nie inaczej będzie w Krzepicach.

LISWARTA swój poprzedni mecz zwyciężyła w Aleksandrii i zbliżyła się nico do OKSZY Łobodno. Aby nie zniweczyć trudu gospodarze muszą na zakończenie tej rundy na własnym terenie podnieść komplet punktów.

Krzepiczanie zapewne będą chcieli godnie zaprezentować się na własnym terenie, ale od samych chęci niewiele może wyniknąć, ta musi być poparta pełnym zaangażowaniem i ambitną postawą. Jeżeli Krzepiczanie zagrają na swoim dobrym poziomie to są groźni dla każdej drużyny w lidze. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie i LISWARTA w Dzień Niepodległości będzie niepokonana, a po przerwie zimowej nadal będzie się liczyć w walce o baraże.

Początek spotkania w Krzepicach przewidziany jest na sobotę 11.11.2017 o godzinie 13:00!

Serdecznie zapraszamy na ostatnie ligowe emocję w roku 2017!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież