20.02.2018 Weekend z pucharem!

LISWARTA Krzepice w ostatni weekend się nie nudziła. Najpierw w sobotę krzepiczanie rozegrali mecz sparingowy z LZS RUDNIKI, który zakończył się wynikiem 2:2. LISWARTA dwie połowy rozegrała w odmiennych składach. Do przerwy wystąpiła w następującym zestawieniu: Wojciech Pietrzak - Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Łukasz Kilan - Miłosz Szczepański, Tomasz Mikołajczyk, Mateusz Spaczyński, Krzysztof Korzekwa - Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak i wygrywała 1:0 po bramce Rafała Kasprzaka.
Po przerwie trener Szczęsny skorzystał ze wszystkich zawodników i ustawienie LISWARTY wyglądało następująco: Wojciech Pietrzak - Karol Hernacki, Łukasz Kajkowski, Mateusz Gazda, Dominik Wawrzyniak - Maciej Pilśniak, Miłosz Szczepański, Jakub Mikołajczyk, Tobiasz Kierat - Tomasz Wojtal, Mateusz Mońka. Bramkę dla krzepiczan z rzutu karnego zdobył Łukasz Kajkowski.
Niedziela stała natomiast pod hasłem: Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Marka Sztolcmana.
LISWARTA trafiła do grupy I z Huraganem Jezioro, Maratonem Waleńczów oraz KS Panki. Krzepiczanie wygrali z Huraganem 3:0 po bramkach Kacpra Nagłowskiego x2 i Jakuba Mikołajczyka oraz z Maratonem 3:2, wszystkie gole dla LISWARTY zdobył Kacep Nagłowski. W ostatnikm spotkaniu KS Panki zwyciężyły 2:1, a gola honorowego dla krzepiczan zdobył świetnie dysponowany tego dnia Kacper Nagłowski.
W półfinale LISWARTA spotkała się z Olimipią Truskolasy i po zaciętym boju i złotej bramce w dogrywce wygrała 2:1. Tym razem Kacpra w zdobywaniu goli wyręczyli Rafał Kasprzak, strzelec bramki na 1:0, a decydujący cios zadał Grzegorz Noga.
W finale ponownie skrzyżowały się drogi LISWARTY z KS PANKI. Krzepiczanie objęli prowadzenie po golu, a jakże, niezawodnego tego dnia Kacpra Nagłowskiego, ale nie cieszyli się z niego długo. Brak komunikacji pomiędzy Łukaszem Kilanem, a Wojciechem Pietrzakeim doprowadził do niefortunnego zagrania, które w ostateczności zakończyło się samobójczym trafieniem bramkarza Krzepic.
W dalszej części meczu obie drużyny czuły do siebie duży respekt co spowodowało, że ani w regulaminowym czasie gry, ani w dogrywce kibice nie oglądali bramek.
Rzuty karne bezbłędnie wykorzystali zawodnicy z Panek i to oni ostatecznie zwyciężyli w całym turnieju. LISWARTA wzniosła puchar za II miejsce choć jak to w takich chwilach bywa mały niedosyt pozostał...
Królem strzelców z 7 trafieniami został Kacpera Nagłowski, który zostałwił konkurencje daleko z tyłu, gdyż koleni zawodnicy w tej klasyfikacji zdobyli po 3 gole. Kacper trafił również do najlepszej piątki turnieju! GRATULUJEMY!!!
Skład LISWARTY:
Wojciech Pietrzak - Paweł Buła, Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Rafał Kasprzak, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk, Mateusz Mońka, Mateusz Spaczyński, Adrian Mikołajczyk
Trener: Stanisław Szczęsny
Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Komentarze   

+2 #1 Picek 2018-02-21 18:20
Gratuluje
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież