20.03.2018 Początek rundy wiosennej już w najbliższą sobotę?

„Sen zimowy” drużyn w A-klasie częstochowskiej dobiega końca. Już w najbliższą sobotę zaplanowana jest pierwsza „wiosenna” kolejka, ale czy dojdzie ona do skutku… Wszystko zależy od aury, która ma swoje do zrobienia i jeżeli będzie łaskawa to zawodnicy wybiegną na murawę. W zeszłym tygodniu boiska zostały pokryte znaczną warstwą śniegu, a, że mróz nie odpuszcza to i śnieg nie kwapi się do opuszczenia murawy. Liczymy na poprawę warunków w najbliższych godzinach, jednak to jest od nas niezależne więc wróćmy do futbolu!

W sobotę do Krzepic ma zawitać PŁOMIEŃ Czarny Las. Aktualnie szósta ekipa rozgrywek, tracąca do LISWARTY 6 oczek.

Jak to po przerwie zimowej bywa wznowienie rozgrywek to jeden wielki znak zapytania i ciężko stwierdzić jak po okresie przygotowawczym będą się prezentować poszczególne drużyny. Warunki boiskowe nie będą też sprzyjały składnej grze więc za pewne przygotowanie motoryczne, dominacja fizyczna będzie kluczowa w osiągnięciu korzystnego rezultatu.

W pierwszym meczu pomiędzy oboma drużynami górą byli krzepiczanie, którzy zwyciężyli 3:1. PŁOMIEŃ ma więc zamiar zrewanżować się za tamto niepowodzenie. Drużyna z Czarnego Lasu prezentuje wysoki poziom piłkarski jak na warunki naszej ligi i mimo aktualnego miejsca w tabeli jest uważana za jedną z czołowych ekip rozgrywek. Oby jednak z Krzepic wracała w nienajlepszych humorach.

LISWARTA Krzepice ma tylko jeden cel na zbliżającą się rundę, a mianowicie walkę o baraże. Chętnych jest kilku więc, aby realnie myśleć o tym celu krzepiczanie wręcz muszą wykorzystywać regularnie atut własnego boiska więc w najbliższym spotkaniu wyjdą na murawę po trzy punkty. LISWARTA w okresie przygotowawczym nie rozegrała z kilku powodów wielu gier kontrolnych, ale miejmy nadzieję, że zawodnicy przez to będą czuć jeszcze większy głód piłki i rywalizacji co zaprocentuje pełną determinacja i zaangażowaniem od pierwszej do ostatniej minuty spotkania!

Wynik przed pierwszym gwizdkiem zawsze jest sprawą otwartą, ale trzymajmy kciuki za LISWARTĘ i miejmy nadzieję, że zawodnicy trenera Szczęsnego sprostają oczekiwaniom.

Początek spotkania jest przewidziany w sobotę na godzinę 15:30. Zapraszamy kibiców na stadion LISWARTY!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież