5.04.2018 Junior na drodze LISWARTY!

LISWARTA w najbliższą sobotę podejmie JUNIORA Szarlejkę. Faworyt może być tylko jeden, ale… jak pokazał ostatni mecz pomiędzy drużynami piłka lubi zaskakiwać.

JUNIOR jest daleko w tabeli i walczy o utrzymanie. W pierwszym meczy na wiosnę przegrał 1:2 z GROMEM Miedźno. Z dorobkiem 7 punktów znajduje się na 13 miejscu. Niestety LISWARTA nie ma najlepszych wspomnień z wizyty w Szarlejce, gdzie musiała uznać wyższość gospodarzy i niespodziewanie przegrała 1:2.

Przyjezdni w walce o utrzymanie muszą zaciekle walczyć w każdym spotkaniu o korzystny rezultat, a fakt, że pokonali już LISWARTĘ w rundzie jesiennej na pewno doda im wiary, że zdobycie punktów w Krzepicach jest możliwe.

LISWARTA po remisie w Łobodnie musi wręcz na swoim boisku zainkasować 3 punkty. Mimo, że krzepiczanie są zdecydowanym faworytem nie mogą oczekiwać, że punkty otrzymają w prezencie. Jak w każdym spotkaniu miejscowi muszą być zaangażowani i zdecydowani w swoich poczynaniach. Musza podejść do meczu z wiarą w swoje możliwości, ale pokorą i szacunkiem do rywala. Na boisku nic nie przychodzi za darmo. LISWARTA będzie dodatkowo zmotywowana chęcią rewanżu więc determinacja od pierwszego do ostatniego gwizdka będzie konieczne!

Zgodnie z harmonogramem spotkanie w Krzepicach rozpocznie się 7.04.2018 o godzinie 16:00. ZAPRASZAMY!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież