10.04.2018 Sprostać oczekiwaniom…

Po dwóch remisach na wiosnę LISWARTA Krzepice powoli staje pod ścianą i ma coraz mniejszy margines błędu. Nie może sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów, chociaż w zbliżającej się kolejce wybierze się na nieprzyjemny teren NAPRZODU Ostrowy.

NAPRZÓD na własnym obiekcie gra w kratkę odnosząc cztery zwycięstwa i ponosząc tyle samo porażek. Wiosną w pierwszym rozegranym meczu zaliczył falstart przegrywając u siebie wysoko z GROMEM Cykarzew, ale już w ostatniej kolejce potrafili się podnieść i zwyciężyć na terenie lokalnego rywala GROMU Miedźno.

NAPRZÓD to solidna drużyna częstochowskiej A-klasy, która od kilku lat nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Kadra drużyny jest dosyć stabilna i to jest największa siła ekipy z Ostrowa.

LISWARTA Krzepice nie ma najlepszego humoru po pierwszych kolejkach na wiosnę. O ile remis w Łobodnie można było przyjąć jako dobry prognostyk na rundę rewanżową, o tyle remis na własnym terenie z JUNIOREM Szarlejka był dal krzepiczan rozczarowujący.

To ostatni dzwonek na to, żeby wejść na zwycięską ścieżkę i zacząć zdecydowanie punktować. Każda kolejna strata punktu może być w konsekwencji dla LISWARTY bardzo bolesna. Drużyna z Krzepic pojedzie więc na najbliższy mecz z nadzieją na pierwsze zwycięstwo po zimie. Niestety trener Szczęsny będzie musiał znowu rotować składem, ponieważ nie wszyscy zawodnicy będą do jego dyspozycji, a najbardziej krzepiczanom może brakować najlepszego strzelca drużyny, Rafała Kasprzaka.

Nie pozostaje nic innego jak tylko WALCZYĆ LISWARTO!!!

Rozpoczęcie spotkania w Ostrowach przewidziany jest na 14.04.2018 o godzinie 16:00!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież