16.04.2018 Pierwsze wiosenne zwycięstwo LISWARTY!

W sobotnie popołudnie LISWARTA Krzepice wybrała się do Ostrów nad Okszą, gdzie zmierzyła się z lokalnym NAPRZODEM.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy grali składniej, z polotem i pomysłem czego doskonałym podsumowaniem była piękna bramka po strzale z okolic pola karnego po którym piłka trafiła jeszcze w poprzeczkę zanim znalazła drogę do bramki.

Po tym nokdaunie LISWARTA się przebudziła i chwilę później wykorzystała rzut wolny, kiedy to z bliska bramkarza próbował pokonać Tomasz Mikołajczyk, a piłkę po jego strzale dopadł na 5 metrze Grzegorz Noga i umieścił ją w pustej bramce.

Na przerwę LISWARTA schodziła z zaliczką jednego gola, gdyż przed końcem pierwszej połowy wykorzystała rzut rożny, a dośrodkowanie Jakuba Mikołajczyka na gola zamienił Kacper Nagłowski.

Mimo prowadzenia goście grali dość nerwowo i chaotycznie, jednak po dwóch pierwszych remisach bardziej od gry istotny był wynik.

Po przerwie krzepiczanie kontrolowali sytuację na boisku, zagrali spokojniej, rozważnie, nie pozwolili na wiele w ataku gospodarzom, a sami dołożyli dwa trafienia.

Pierwsze z nich było autorstwa Mateusza Mońki, który zdecydował się na strzał zza pola karnego, a piłka po jego uderzeniu zaskoczyła zdezorientowanego bramkarza miejscowych i wpadła przy słupku do siatki.

Wynik spotkania ustalił Grzegorz Noga. Po dobrym wyprowadzeniu piłki przez Pawła Bułę i podaniu od Mateusza Spaczyńskiego wpadł on z piłką w pole karne i precyzyjnym strzałem przy słupku nie dał szans na skuteczną interwencję golkiperowi NAPRZODU.

LISWARTA wykonała swój plan i wreszcie sięgnęła po komplet punktów!

NAPRZÓD Ostrowy 1:4 LISWARTA Krzepice

Bramki dla LISWARTY: Grzegorz Noga x2, Kacper Nagłowski, Mateusz Mońka

Skład Liswarty:

Wojciech Pietrzak – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Dominik Wawrzyniak – Jakub Krakowiak, Tomasz Mikołajczyk, Mateusz Spaczyński (Jakub Chrzan), Jakub Mikołajczyk (Krzysztof Korzekwa) – Grzegorz Noga (Mateusz Gazda), Mateusz Mońka (Miłosz Szczepański)

W składzie również: Łukasz Kilan

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież