7.07.2018 Zmiana sterów w LISWARCIE!

Po 11 latach ciągłej pracy z pierwszą drużyną LISWARTY Krzepice pożegnał się trener Stanisław Szczęsny. Powodem jego decyzji jak sam oznajmił są problemy zdrowotne. 

Przez czas swojej kadencji na stanowisku pierwszego trenera Stanisław Szczęsny odnosił sukcesy jakimi były między innymi dwa awanse do klasy "okręgowej". Najbardziej jednak przeżywał niepowodzenia i spadek z wyższej ligi. Stasiu był przez te lata nie tylko trenerem, ale i wychowawcą. Potrafił wysłuchać, ale i wymagał. Był niezwykle oddany naszemu klubowi. Zawsze do dyspozycji, pomocny w każdej sytuacji, niezawodny. Patrząc na wszystkie lata, które poświęcił LISWARCIE pewnie zebrałoby się ich około 30, a to szmat czasu.

Trener Szczęsny wychował od najmłodszych lat wielu zawodników, których póżniej również prowadził w dryużynie seniorskiej. 

Za cały trud, chwile radosne, ale i te ciżkie, których nie brakowała, a w których byłeś z nami, za oddanie poświęcenie, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczenie wielkie DZIEKUJEMY TRENERZE i życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!!!

Trener Szczęsny będzie nadal prowadził drużynę młodzieżową, z której miejmy nadzieję w przyszłości wielu chłopców będzie stanowiło o sile pierwszej drużyny. 

Znamy już następcę trenera Szczęsnego, a będzie nim Andrzej Wróblewski. Nowy trener najbardziej kojarzony jest z występów w najlepszej w historii 1-ligowej drużynie RAKOWA Częstochowa, kiedy to częstochowianie mierzyli się jak równy z równym z takimi drużynami jak Legia Warszawa czy Widzew Łódź, w tamtm okresie uczestnik Ligi Mistrzów.

Andrzej Wróblewski pracował już w roli szkoleniowca między innymi w Zniczu Kłobuck czy Warcie Zawiercie.

Teraz Andrzejowi Wróblewskiemu przyjdzie z ławki rezerwowych obserwować i sterować poczynaniami LISWARTY Krzepice. Zadanie przed nim niełatwe, gdyż LISWARTA będzie walczyła o byt w "okręgówce". 

Życzymy nowemu szkoleniowcowi wiele radości z pracy w Krzepicach i sukcesów na miarę możliwości z pierwszą drużyną LISWARTY!

Pierwszy trening pod wodzą nowego szkoleniowca odbędzie się 10.07.2018 o godzinie 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej drużyny!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież