08.08.2018 LISWARTA zagra dla ZOSI!!!

Zbliża się rozpoczęcie rozgrywek w piłkarskiej częstochowskiej „okręgówce”. Po inauguracji w Kaletach 11.08.2018 drużyna LISWARTY Krzepice zagra pierwszy mecz na własnym terenie 15.08.2018 (środa) z ORŁEM Psary Babienica o godzinie 17:00! Pierwsze spotkanie nowego sezonu w Krzepicach LISWARTA z inicjatywy osób związanych z klubem dedykuj małej mieszkance naszego miasta ZOSI MALICHA!

ZOSIA MALICHA na początku swojej drogi życia zmaga się z poważną chorobą, rdzeniowego zaniku mięśni (SMA1). Choroba ta bardzo szybko postępuje, powodując zanik mięśni odpowiedzialnych za ruch, przełykanie i oddychanie.

W tej trudnej sytuacji Zarząd wraz z zawodnikami LISWARTY KRZEPICE łączy się z ZOSIĄ i proszą osoby dobrego serca o przybycie na mecz z ORŁEM Psary Babienica i wsparcie dla naszej małej mieszkanki. Pokażmy, że nasze społeczeństwo jest zjednoczone, empatyczne i wrażliwe. Pomóżmy przetrwać ZOSI trudne chwile i dołóżmy swoją cegiełkę do tego, aby ZOSIA powróciła do pełni zdrowia!

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane rodzicom ZOSI na dalsze leczenie. Serdecznie prosimy o dołączenie do naszej inicjatywy!