13.08.2018 Zwycięstwo na inaugurację.

Z trudnego terenu w Kaletach LISWARTA Krzepice wróciła z kompletem punktów, ale zwycięstwo nie przyszło jej łatwo.

Początek spotkania należał do krzepiczan, którzy grali dokładniej i potrafili przejąć inicjatywę na boisku. Swoją przewagę udokumentowali zdobyciem dwóch goli.

Najpierw na strzał z okolicy pola karnego zdecydował się Mateusz Mońka, a piłka po jego uderzeniu wpadła tuż przy dalszym słupku, tym samym „Monia” zdobył swojego premierowego gola w „okręgówce” i wyprowadził krzepiczan na prowadzenie.

Drugie trafienie było dziełem Grzegorza Nogi. Grzela wykorzystał zawahanie obrońcy, wbiegł przed niego i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Przed przerwą gospodarze odważniej ruszyli do przodu co udokumentowali zdobyciem gola. Wrzutkę w pole karne z prawej strony wykorzystał zawodnik z Kalet i strzałem głową zdobył gola kontaktowego!

Po przerwie miejscowi przenieśli ciężar gry na połowę przyjezdnych, próbowali doprowadzić do wyrównania, a największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry. Wynik jednak nie uległ już zmianie i ostatecznie to beniaminek z Krzepic mógł cieszyć się z kompletu punktów.

Teraz czekamy na pierwszy mecz w KRZEPICACH, gdzie już w najbliższą środę 15.08.2018 o godzinie 17:00 zagramy dla ZOSI MALICHY, a naszym przeciwnikiem będzie ORZEŁ Psary Babienica!

UNIA KALETY 1:2 LISWARTA KRZEPICE

Bramki dla LISWARTY: Mateusz Mońka, Grzegorz Noga