16.08.2018 LISWARTA walcząca!

Za nami II kolejka częstochowskiej „okręgówki”, w której LISWARTA Krzepice przywitała się z własną publicznością.

W środowe popołudnie rywalem krzepiczan była drużyna ORŁA Psary Babienica.

Pierwsze minuty meczu były wyrównane, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Obie drużyny grały dość asekuracyjnie i miały problem ze stworzeniem okazji strzeleckiej.

Gdy nic na to nie wskazywało goście otworzyli wynik spotkania. Fatalny w skutkach błąd w wyprowadzeniu piłki ze strefy obronnej LISWARTY wykorzystał zawodni ORŁA, przejął piłkę i skierował ją do pustej bramki.

Przed przerwą gospodarze mieli problem ze stworzeniem klarownej okazji, natomiast przyjezdni przeprowadzili akcję po której mogli podwyższyć prowadzenie, jednak tym razem zawodnik z Psar przeniósł piłkę ponad poprzeczką po strzale z pola karnego.

W drugiej połowie krzepiczanie zagrali odważniej co przełożyło się na częstsze zagrożenie pod bramką gości, którzy swoich szans szukali w kontratakach.

Ataki krzepiczan były coraz groźniejsze i wnosiły zamieszanie w szykach obronnych przyjezdnych.
Wreszcie po kilku okazjach gospodarze dopięli swego. W polu karnym ORŁA pojedynek z obrońcą wygrał Grzegorz Noga, zagrał wzdłuż bramki, akcję skutecznie „zamknął” Rafał Kasprzak, który doprowadził do wyrównania.

Obie ekipy mogły pokusić się o zwycięstwo, jednak wynik spotkania nie uległ już zmianie i drużyny podzieliły się punktami.
Mecz ten LISWARTA dedykowała małej mieszkance naszego miasta ZOSI MALICHA. Wszystkim, którzy przybyli tak licznie na naszym stadionie, wszystkim, którzy dołączyli do naszej inicjatywy WIELKIE DZIEKI!!!

LISWARTA Krzepice 1:1 ORZEŁ Psary Babienica

Bramka dla LISWARTY: Rafał Kasprzak

Skład LISWARTY:

Wojciech Pietrzak – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Jakub Troczka, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka (Zbigniew Nagłowski), Kacper Nagłowski, Mateusz Spaczyński, Łukasz Kilan (Tobiasz Kierat) – Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak

W składzie również: Wiktor Krzemiński, Adrian Zwierzyna

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak