27.08.2018 Ważne zwycięstwo!

Za nami IV kolejka częstochowskiej „okręgówki” w której to LISWARTA Krzepice podejmowała POGOŃ Kamyk.

Mecz się dobrze nie rozpoczął, a krzepiczanie prowadzili 1:0. Do prostopadłej piłki w polu karnym zagranej przez Jakuba Troczkę doszedł Rafał Kasprzak, który bez zastanowienia huknął z lewej nogi, a piłka po jego strzale zatrzepotała w siatce. Zawodnicy gospodarzy wykonali symboliczną „kołyskę”, którą przywitali na świecie potomstwo, które narodziło się szczęśliwym tatom, Maćkowi Pilśniakowi oraz Grzegorzowi Nodze. Niech pociechy rosną zdrowo i szczęśliwie!

Minęło kilka minut, a było 2:0. Strzelcem gola ponownie był Rafał Kasprzak, który tym razem wykorzystał podanie Miłosza Szczepańskiego i sprytnym strzałem nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi przyjezdnych.

LISWARTA poszła za ciosem i po szarży Jakuba Krakowiaka i zagraniu piłki wzdłuż bramki akcję zamknął Miłosz Szczepański, który umieścił piłkę w bramce.

Kolejną bramkę zdobył Jakub Krakowiak, który wykorzystał podanie wzdłuż bramki dobrze dysponowanego w tym spotkaniu Rafała Kasprzaka i po około 25 minutach gry na tablicy wyników było 4:0!

Goście tuż przed przerwą zdobyli bramkę, kiedy to piłkę przed polem karnym po rzucie rożnym przechwycił zawodnik POGONI i sprytnym strzałem pokonał zasłoniętego Wiktora Krzemińskiego.

Po wznowieniu gry przyjezdni mocniej doszli do głosu. Stworzyli kilka dogodnych sytuacji, ale i gospodarze powinni strzelić kolejne gole.

Ataki drużyny z Kamyka przyniosły w końcu zamierzony efekt. Po rzucie rożnym sędzia dopatrzył się przewinienia zawodnika LISWARTY i wskazał na „wapno” po którym występujący w drugiej połowie w bramce LISWARTY Wojciech Pietrzak wyciągnął piłkę z siatki.

Więcej goli tego dnia nie obejrzeliśmy i ostatecznie krzepiczanie dopisali na swoim terenie cenne 3 punkty.

LISWARTA Krzepice 4:2 POGOŃ Kamyk

Bramki dla LISWARTY: Rafał Kasprzak x2, Miłosz Szczepański, Jakub Krakowiak