18.09.2018 Cenne zwycięstwo.

Za LISWARTĄ Krzepice kolejna kolejka częstochowskiej „okręgówki”. Krzepiczanie podejmowali KS STRADOM Częstochowa.

Pierwsza odsłona meczu należała do krzepiczan. To gospodarze przeważali, zdominowali przeciwnika, ale brakowało im spokoju, celnego ostatniego podania i zimnej głowy w polu karnym przeciwnika.

Częstochowianie natomiast zdecydowanie nastawiali się na kontrataki i trzeba przyznać, że stworzyli sobie dogodniejsze okazje po błędach w wyprowadzeniu piłki przez gospodarzy i mogli objąć prowadzenie, ale ze skutecznością gości nie było najlepiej.

W drugiej odsłonie gry miejscowi od pierwszych minut ruszyli do przodu, czego konsekwencją była szybko zdobyta bramka autorstwa Grzegorza Nogi. Grzela przyjął piłkę na 18 metrze, obrócił się z nią w kierunku bramki i płaskim precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania.

STRADOM po stracie bramki odważniej ruszył do przodu i przejętą inicjatywę wykorzystał po rzucie rożnym , kiedy to dośrodkowanie strzałem głową wykorzystał jeden z zawodników przyjezdnych.

Krzepiczanie wierzyli jednak w zdobycie kompletu punktów i ostatecznie ta sztuka im się udała. Rafał Kasprzak wygrał pod końcową linią pojedynek z obrońcą i został przez niego sfaulowany w polu karnym, a pewnym wykonawcą okazał się Jakub Troczka, który ustalił wynik spotkania i jednocześnie zdobył pierwszą bramkę w pierwszej drużynie LISWARTY.

LISWARTA tym zwycięstwem ucieszyła kibiców i kolejne 3 punkty dopisała do swojego konta.

LISWARTA Krzepice 2:1 KS STRADOM Częstochowa

Bramki dla LISWARTY: Grzegorz Noga, Jakub Troczka (rzut Karny)

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Jakub Troczka, Miłosz Szczepański – Adam Płuciennik, Grzegorz Noga, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak– Rafał Kasprzak, Mateusz Mońka (Tomasz Mikołajczyk)

W składzie również: Marcin Podgórski, Tomasz Pląskowski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak