27.09.2018 W sobotę z OLIMPIĄ!

Kolejne spotkanie częstochowskiej „okręgówki” przed nami. Tym razem LISWARTA będzie gościć na własnym terenie OLIMPIE Truskolasy.

OLIMPIA jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie 8 punktów i plasuje się na 14 pozycji. W poprzednich sezonach drużyna z Truskolasów walczyła o środek tabeli dlatego na półmetku rundy jesienne nie może być zadowolona ze zdobyczy punktowej.

W meczach wyjazdowych zgromadziła połowę swojego dorobku, a więc na spotkania na obcym terenie jeździ z pozytywnym nastawieniem na korzystny wynik. Do Krzepic też przyjedzie z takim nastawieniem tym bardziej, że w poprzednich latach wyniki spotkań pomiędzy oboma drużynami były zawsze „na styku”.

LISWARTA po w ostatniej kolejce uległa KS Panki, ale wracała od sąsiadów z niedosytem. Tym razem postara się wykorzystać atut własnego boisk. Pewne jest, że goście nie oddają punktów za darmo, ale trzeba je wyszarpać na murawie.

Mecz ten nie ma zdecydowanego faworyta więc obie drużyny na pewno będą liczyły na korzystne dla siebie rozstrzygnięcie. Jak potoczy się to spotkanie? Kto będzie schodził z murawy w lepszych humorach?

Początek spotkania 29.09.2018 o godzinie 13:00!!! ZAPRASZAMY!