17.10.2018 Cenne zwycięstwo!

LISWARTA Krzepice wreszcie przerwała czarną serie trzech porażek z rzędu i podniosła z własnej murawy bardzo ważne trzy punkty, zwyciężając z zespołem GMINY Kłomnice, a decydującą bramkę strzelając w doliczonym czasie gry…

W pierwszej połowie kibice mogli zobaczyć kilka składnych akcji z obu stron. Gospodarze stworzyli sobie okazje bramkowe, ale tylko raz za sprawą Grzegorza Nogi po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym potrafili pokonać bramkarza gości.

Przyjezdni siali popłoch z przodu, ale Wiktor Krzemiński nie miał wiele pracy, choć po strzale z rzutu wolnego i dobitce zawodnika z Kłomnic musiał wyciągnąć piłkę z bramki.

Po przerwie dłużej przy piłce utrzymywali się przyjezdni, ale znacznie groźniej było właśnie pod ich bramką. Przez brak skuteczności gospodarze jednak trzymali swoich kibiców w napięci do ostatnich minut spotkania…

Goście kończyli spotkanie w osłabieniu, kiedy to pod koniec meczu zawodnik GMINY obejrzał czerwoną kartkę po nieprzepisowym powstrzymaniu wychodzącego, po składnej akcji na czystą pozycję Miłosza Szczepańskiego. Piłka po strzale z rzutu wolnego Grzegorza Nogi zatrzymała się na słupku, ale krzepiczanie zwietrzyli szansę i próbowali wykorzystać przewagę liczebną w ostatnich minutach.

Determinacja gospodarzy została nagrodzona, kiedy po rzucie wolnym wykonywanym przez Jakuba Mikołajczyk zwycięstwo po sprytnym strzale głową ponad próbującym interweniować bramkarzem zapewnił LISWARCIE Kacper Nagłowski!

Było to niezwykle istotna zwycięstwo LISWARTY, kolejne 3 punkty i tym samym krzepiczanie zbliżyli się do GMINY Kłomnice na punkt!

LISWARTA Krzepice 2:1 GMINA Kłomnice

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Jakub Mikołajczyk – Rafał Kasprzak (Mateusz Mońka), Jakub Troczka, Miłosz Szczepański, Adam Płuciennik (Jakub Krakowiak) – Mateusz Spaczyński, Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Tomasz Mikołajczyk