02.04.2019 Wypuszczone punkty…

LISWARTA Krzepice udała się zeszłej soboty do Kamyka. Gospodarze mimo, że znajdują się niżej w tabeli od krzepiczan byli faworytem tego spotkania, ale goście nie zamierzali oddać punktów bez walki…

Pierwsze minuty spotkania rozgrywały się głównie w środkowej strefie boiska. Najgroźniejsza sytuacja to rzut wolny sprzed „szesnastki” kiepsko jednak wykonany przez zawodnika POGONI.

Inicjatywa była delikatnie po stronie miejscowych, ale to krzepiczanie po akcji Grzegorza Nogi, wycofaniu piłki w pole karne i strzale Artura Cisowskiego wyszli na prowadzenie. Warto podkreślić, że Artur po raz pierwszy wystąpił w pierwszym składzie LISWARTY i zdobył swojego premierowego gola w barwach LISWARTY. Gratulujemy Arturowi i życzmy wielu sukcesów w barwach naszego klubu!

Ku zaskoczeniu kibiców gospodarzy to przyjezdni na przerwę schodzili z zaliczką jednego gola.

W drugiej połowie gospodarze przejęli inicjatywę, ale przez długi czas nie potrafili zmusić do wysiłku Wiktora Krzemińskiego, nie umieli dojść do czystej okazji strzeleckiej, a sami mogli się nadziać na kontratak.

Okazję na podwyższenie miał wprowadzony w drugiej połowie Adam Płuciennik, ale przegrał pojedynek z bramkarzem POGONI.

Drużyna z Kamyka zdołała jednak doprowadzić do wyrównani. Rzut rożny strzałem głową na bramkę zamienił obrońca gospodarzy.

Miejscowi poszli za ciosem i na kilka minut przed końcem ich poczynania znalazły odzwierciedlenie na tablicy wyników. Po dośrodkowaniu z lewej strony i zamieszaniu w polu karnym piłkę z bliska do siatki skierował zawodnik gospodarzy ustalając końcowy wynik spotkania.

LISWARTA zagrała ambitnie i z pełnym zaangażowaniem. Szkoda punktów straconych w ostatnich minutach, ale jeżeli krzepiczanie będą tak podchodzić do każdego spotkania to na kolejne wyzwania można spoglądać z optymizmem.

POGOŃ Kamyk 2:1 LISWARTA Krzepice

Bramka dla LISWARTY: Artur Cisowski

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka (Adrian Mikołajczyk), Miłosz Szczepański, Jakub Troczka, Artur Cisowski (Adam Płuciennik) – Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Mikołajczyk, Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski