03.04.2019 Z WARTĄ dla Rafała!

W sobotę do Krzepic zawita WARTA Mstów. Zawodnicy gospodarzy zwracają się z prośbą do wszystkich kibiców, sympatyków LISWARTY o pomoc dla naszego kolegi, zawodnika, który wielokrotnie ucieszył kibiców swoimi bramkami, który od początku gry jest nieprzerwanie związany z naszym klubem, zawsze oddany, zawsze w pełni zaangażowany, jest pozytywną postacią tak na boisku jak i poza nim – RAFAŁA KASPRZAKA.

RAFAŁ podczas meczu na jesień z ORŁEM Kiedrzyn został sfaulowany, a konsekwencją tego jest poważny uraz stawu skokowego. Po wielu wizytach u lekarzy okazało się, że ma zerwane więzadła, które się nie regenerują i aby wrócić do pełni sprawności i móc wrócić na boisko potrzebna będzie operacja.

Niestety operacja ta nie może być refundowana, koszty trzeba pokryć we własnym zakresie. Zwracamy się więc do Państwa z prośbą o okazanie serca i pomoc naszemu zawodnikowi, koledze RAFAŁOWI .

Sympatycy LISWARTY udowadniali, że w trudnych chwilach potrafią się zjednoczyć więc i tym razem prosimy WAS o okazanie wsparcia.

Przypomnijcie sobie ile radości RAFAŁ z drużyną wlał wielokrotnie w WASZE serca, ile razy zostawiał zdrowie na murawie…

Zawodnicy LISWARTY za grę nie otrzymują żadnych środków, ale narażają swoje zdrowie więc w tej trudnej sytuacji prosimy WAS o pomoc.

Podczas najbliższego meczu będą zbierane środki na operację RAFAŁA. Pokażcie, że jesteśmy jedną wielką rodziną i w takich chwilach potrafimy być razem, dla WAS to gest, dla nas to okazanie WIELKIEGO SERCA.

Wierzymy w WAS i z góry dziękujemy za wsparcie!