09.04.2019 Grad bramek w Krzepicach.

W mecz z WARTĄ Mstów działo się wiele, ale niestety to goście z boiska schodzili w pełni usatysfakcjonowani.

W spotkaniu, które LISWARTA zagrała pod szyldem „GRAMY DLA RAFAŁA” pierwsze minuty to optyczna przewaga gości, ale to gospodarze stwarzali groźne okazje. Strzały Jakuba Troczki i Mateusza Mońki były jednak niecelne, a Grzegorz Noga, który został obsłużony świetnym podaniem ze środka boiska przez Kubę Troczkę, wydaje się, że był nieczysto powstrzymywany przez obrońców wychodząc na czystą pozycję, ale gwizdek arbitra milczał.

Przed przerwą goście objęli prowadzenie, kiedy to po dalekim dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego piłkę głową do siatki skierował zawodnika ze Mstowa.

W drugiej odsłonie krzepiczanie ruszyli do odrabiania strat i wreszcie dopięli swego. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Jakub Mikołajczyk, a wyrównującego gola strzałem głową zdobył Łukasz Kajkowski.

Ten wynik nie utrzymał się jednak długo, gdyż po chwili, dośrodkowanie z rzutu wolnego ponownie strzałem głową na bramkę zamienił zawodnik gości.

W kolejnych sytuacjach krzepiczanie obijali słupek i poprzeczkę przyjezdnych, za to Ci byli skuteczni.

Wiktor Krzemiński interweniował przed polem karnym jednak po jego wybiciu piłki głową ta trafiła do zawodnika gości, który sprytnym lobem pokonał próbującego interweniować jeszcze bramkarza LISWARTY.

Krzepiczanie próbowali złapać jeszcze oddech i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Mikołajczyka bramkę kontaktową zdobył Kacper Nagłowski.

WARTA zadała jednak jeszcze jeden cios, kiedy to w polu karnym przytomnie zachował się strzelec wcześniejszych trzech goli dla przyjezdnych i wpisując się czwarty raz do protokołu ustalił wynik spotkania.

LISWARTA niestety poniosła porażkę, a punkty są jej coraz bardziej potrzebne. Liga się rozkręca i miejmy nadzieję, że razem z nią krzepiczanie także złapią lepszy rytm.

Dziękujemy kibicom, którzy licznie zgromadzili się na stadionie i zechcieli wesprzeć naszą inicjatywę dla RAFAŁA. Wszystkie środki zebrane zostały przekazane RAFAŁOWI. Pokazaliście, że jesteście z nami na dobre i na złe! WIELKIE DZIĘKI!!!

LISWARTA Krzepice 2:4 WARTA Mstów

Bramki dla LISWARTY: Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka (Artur Cisowski), Jakub Troczka (Adam Płuciennik), Miłosz Szczepański, Jakub Krakowiak – Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Adrian Mikołajczyk, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak