19.04.2019 Świąteczne granie!

W Wielką Sobotę do Krzepic przyjedzie SPARTA Lubliniec!

Spadkowicz z Lublińca był zaliczany do grana faworytów. Wydawało się, że będzie chciał szybko powrócić do IV ligi. Zmiany kadrowe spowodowały jednak, że SPARTA aktualnie znajduje się w środkowej część tabeli. Potencjał i wyniki drużyny świadczą o tym, że drużyna nie będzie musiała raczej myśleć o utrzymaniu za wszelką cenę, a walka o wyższe cele jest już przekreślona.

Spartanie mogą przystępować do kolejnych spotkań raczej na luzie co może być ich dużym atutem o czym może świadczyć ostatnie zwycięstwo 6:0 z OLIMPIĄ Huta Stara. Drużyna z Lublińca ma w swoich szeregach indywidualności, które potrafią rozstrzygnąć losy spotkania.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy drużynami SPARTA po zaciętym, ciekawym spotkaniu w ostatnich minutach zdobyła decydującego gola i zwyciężyła 3:2.

LISWARTA w poprzedniej kolejce podniosła się w Przyrowie w trudnej sytuacji i mimo, że przegrywała 2:0 potrafiła doprowadzić do wyrównania. Krzepiczanie potrzebują punktów, żeby zapewnić sobie ligowy byt. Ta runda nie jest dla nich bardzo udana, ale miejmy nadzieję, że poprzednie spotkanie będzie dobrą prognozą przed sobotnim meczem.

W Wielką Sobotę dowiemy się dla której drużyny święta będą przyjemniejsze, która drużyna będzie mogła z uśmiechem na twarzy spojrzeć w tabelę.

Początek spotkania 20.04.2019 o godzinie 17:00! Liczymy na Waszą obecność!!!