08.05.2018 Wyjazdowa niemoc trwa…

LISWARTA Krzepice meczów wyjazdowych nie może zaliczyć do udanych w obecnej rundzie. Jak do tej pory na terenie rywala zdobyła tylko punkt…

Krzepiczanie w ostatnią sobotę wybrali się do Truskolas, gdzie chcieli stawić czoła miejscowej OLIMPII.

Pierwszy fragment gry należał do gości, którzy stworzyli sobie kilka okazji, a w jednej sytuacji bramkarza gospodarzy uratował słupek.

Nieoczekiwanie to goście wyszli na prowadzenie, kiedy to precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego zawodnik OLIMPII umieścił piłkę w bramce.

Do przerwy więc miejscowi wygrywali różnicą jednego gola.

Po wznowieniu gry gospodarze zdominowali wydarzenia boiskowe czego dowodem były kolejne trzy trafienia. Szybko wyprowadzony kontratak zakończył się genialnym uderzeniem zawodnika gospodarzy po którym piłka zanim zatrzepotała w siatce opiła poprzeczkę.

Kolejnego gola zdobyli po rzucie rożnym i strzale głową.

Natomiast ostatnie trafienie dla gospodarzy to precyzyjny lob sprzed pola karnego.

LISWARTA odpowiedziała tylko raz, kiedy po faulu na Mateuszu Mońce w polu karnym „jedenastkę” wykonywał Kacper Nagłowski, jego strzał obronił bramkarz, ale po dobitce faulowanego Mońki wyciągał piłkę z bramki.

OLIMPIA zwyciężyła zasłużenie. Krzepiczanie mają duży problem z punktowaniem w meczach wyjazdowych co niestety się potwierdziło, a tabela zaczyna się niebezpiecznie spłaszczać…

OLIMPIA Truskolasy 4:1 LISWARTA Krzepice

Bramka dla LISWARTY: Mateusz Mońka

Skład LISWARTY: Wojciech Pietrzak – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka, Łukasz Kilan, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak – Adrian Mikołajczyk (Marcin Podgórski), Grzegorz Noga (Maciej Pilśniak)

W składzie również: Tomasz Pląskowski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak