14.05.2019 Bez niespodzianki.

14.05.2019 Bez niespodzianki.

W spotkaniu pomiędzy LISWARTĄ Krzepice, a ZNICZEM Kłobuck obie drużyny stworzyły sobie okazję bramkowe, ale to lider był skuteczniejszy…

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, gra toczyła się gównie w środku boiska, a bramkarze nie mieli okazji wykazać się swoimi umiejętnościami.

Gole licznie zgromadzona w Krzepicach publiczność obejrzała w drugiej odsłonie.

Pierwszą klarowną okazję stworzyli sobie miejscowi, kiedy to wybitą po rzucie rożnym piłkę za plecy obrońców zagrał Łukasz Kilan, do tej w polu karnym doszedł Kacper Nagłowski, zagrał ją Jakubowi Troczce, ale jego strzał z okolic 10 metra minął słupek i po rykoszecie gospodarze wykonywali kolejny rzut rożny.

Podobną okazję stworzyli sobie przyjezdni, ale ze zdecydowanie korzystniejszym zakończeniem. Wybitą po rzucie rożnym piłkę głową w kierunku krzepickiej bramki posłał zawodnik ZNICZA, jego partner jeszcze przedłużył to zagranie, a futbolówkę w polu karnym przejął napastnik gości i strzałem w bliższy róg wyprowadził lidera na prowadzenie.

Krzepiczanie chcieli doprowadzić do wyrównania i mieli ku temu doskonałą okazję, ale sytuację sam na sam z bramkarzem tym razem przegrał Jakub Krakowiak.

LISWARTA zagrała odważniej i nadziała się na kontrę przyjezdnych. Szybko wyprowadzony atak precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę zakończył się podwyższeniem rezultatu.

Więcej bramek już nie padło i mimo ambitnej postawy krzepiczanie musieli uznać wyższość lidera, który mimo zapewnienia sobie awansu do IV ligi nie zamierza zwalniać tempa.

LISWARTA już jutro tj. 15.05.2019 jedzie do Kłomnic, gdzie o godzinie 17:30 o kolejne ligowe punkty zmierzy się z GMINĄ!

LISWARTA Krzepice 0:2 ZNICZ Kłobuck