16.06.2019 Krok bliżej do celu.

W środowej kolejce spotkań krzepiczanie udali się do Kłomnic. Mecz z GMINĄ miał duże znaczenie w dalszym układzie tabeli i zachowaniu bezpieczeństwa nad strefą spadkową.

Spotkanie fatalnie zaczęło się dla krzepiczan. Już w pierwszych minutach LISWARTA po stałym fragmencie gry straciła gola. Dośrodkowanie z prawej strony na bramkę strzałem głową zamienił zawodnik gospodarzy.

W kolejnych minutach LISWARA ruszyła do odrabiania strat. Przejęła inicjatywę i wreszcie po akcji Grzegorza Nogi i silnym wstrzeleniu piłki z lewej strony ta znalazł drogę do bramki.

W końcówce pierwszej połowy dobrą interwencją wykazał się Wiktor Krzemiński który powstrzymał groźny strzał.

W drugiej odsłonie spotkania gospodarze zdecydowanie ruszyli do ataku, stworzyli sobie kilka groźnych okazji, ale interwencję krzepiczan w obronie, interwencję bramkarza przyjezdnych, a w jednej sytuacji słupek spowodował, że wynik się nie zmienił.

Krzepiczanie mieli piłkę meczową, ale tym razem Grzegorz Noga strzelił niecelnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Trzeba przyznać, że mecz trzymał w napięciu, ilość okazji, których gospodarze mieli więcej, ale i goście pokazywali zęby nie brakowało.

LISWARTA utrzymała przewagę nad GMINĄ, ale spotkań jeszcze jest wiele i trzeba zachować czujność do ostatniej kolejki.

Następny mecz LISWARTA rozegra na własnym terenie z OLIMPIĄ Huta Stara w najbliższą sobotę tj. 18.05.2019 o godzinie 15:30! ZAPRASZAMY NA STADION!