23.05.2019 O trzy punkty bliżej celu!

Mecz z OLIMPIĄ Hutą Stara był meczem o dużą stawkę dla LISWARTY. Krzepiczanie wytrzymali presję i zgarnęli komplet punktów!

Mimo, że OLIMPIA znajduje się w dolnej części tabeli gospodarze nie zamierzali zlekceważyć rywala.

Od pierwszych minut LISWARTA chciała zagrać wysokim pressingiem szukając swojej szansy w szybkim odbiorze piłki.

Wynik spotkania już w pierwszych niefortunnym zagraniem otworzył obrońca przyjezdnych, który chcąc zagrać do własnego bramkarza skierował piłkę do własnej bramki.

W kolejnych minutach spotkania mecz się wyrównał, a więcej piłką operowali goście.

Tuż przed przerwą krzepiczanie wyprowadzili atak zakończony drugim trafieniem. Dobrze rozprowadzona akcja i dośrodkowanie Adama Płuciennika celnym strzałem z powietrza zakończył Jakub Krakowiak dając dwubramkowe prowadzenie gospodarzom.

W drugiej części spotkania goście próbowali doprowadzić do wyrównania, tym samym bardziej się „otworzyli” co spowodowało, że gospodarze mieli więcej swobody w ofensywie.

Krzepiczanie stworzyli kilka groźnych okazji, a za sprawą weterana Tomasza Wojtali podwyższyli prowadzenie, kiedy to „Kiwa” otrzymał podanie na prawą stronę, ruszył w kierunku bramki i precyzyjnym strzałem zdobył trzeciego gola w meczu.

Wynik spotkania po indywidualnej akcji, minięciu trzech rywali i plasowanym strzale ustalił Mateusz Mońka.

LISWARTA wykonała swoje zadanie, a już w najbliższą sobotę podejmie WARTĘ Kamieńskie Młyny w której szeregach grają zawodnicy z przeszłością Ekstraklasową, Sebastian Dudek – Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Ligi w barwach Śląska Wrocław oraz Pucharu Polski w barwach Zawiszy Bydgoszcz, Marek Szyndrowski były zawodnik między innymi Ruchu Chorzów, Korony Kielce czy GKS-u Bełchatów, a także Krzysztof Markowski, który ma za sobą występy w GKS-ie Katowice czy Polonii Warszawa.

Początek spotkania 25.05.20019 o godzinie 17:00. ZAPRASZAMY!!!