28.05.2019 Utrzymanie na horyzoncie!

Mecz z WARTĄ Kamieńskie Młyny miał duży ciężar gatunkowy dla obu drużyn. Do końca rozgrywek coraz bliżej, a tabela jest dość mocno ściśnięta…

Pierwsza odsłona spotkania nie przyniosła emocji w postaci goli, chociaż kilka groźnych okazji było. Gospodarzom brakowało wykończenia okazji, a swoje dogodne szanse mieli Adam Płuciennik, Grzegorz Noga i Mateusz Mońka.

Po drugiej stronie boiska Wiktor Krzemiński musiał wykazać się skuteczną interwencją po strzale z rzutu wolnego Sebastiana Dudka i dobitce zawodnika WARTY.

Po przerwie goście dłużej operowali piłką, ale po rzucie rożnym LISWARTA miała kolejną okazję.

Goście w odwecie trafili w poprzeczkę po strzale głową, a później w bardzo dobrej sytuacji piłkę ponad poprzeczką przeniósł jeden z zawodników.

Mecz przybierał postać „do pierwszej bramki” i ten cios zadali miejscowi.

Trenerskim nosem wykazał się Andrzej Wróblewski, który wprowadził do gry wiecznie młodego Tomasza Wojtala…

Z lewej strony boiska indywidualną akcją wykazał się Jakub Mikołajczyk, który ograł przeciwnika i dostrzegł ustawionego w polu karnym Tomasza Wojtala. Jego pierwszy strzał obronił bramkarz, ale przy dobitce był już bez szans i po chwili musiał wyciągać piłkę z siatki, a w szeregach gospodarzy nastała euforia.

Do końca spotkania goście próbowali stworzyć zagrożenie, ale niewiele wynikało z ich akcji i ostatecznie LISWARTA zwyciężyła ten bardzo istotny mecz.

W najbliższej kolejce tj. 01.06.2019 krzepiczanie wybiorą się do Woźniki na spotkanie z IV w tabeli MLKS.

LISWARTA Krzepice 1:0 WARTA Kamieńskie Młyny

Bramka dla LISWARTY: Tomasz Wojtal

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Miłosz Szczepański, Jakub Troczka, Kacper Nagłowski, Jakub Mikołajczyk – Łukasz Kilan- Mateusz Mońka, Jakub Krakowiak, Mateusz Spaczyński, Adam Płuciennik (Tomasz Wojtal) – Grzegorz Noga (Marcin Podgórski)

W składzie również: Tomasz Pląskowski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak