03.06.2019 LISWARTA walcząca do końca!

Wyjazd do sąsiada w tabeli MLKS Woźniki z różnych powodów zapowiadał się ciężko dla krzepiczan z różnych względów, ale LISWARTA pokazała charakter, a cenny punkt zapewnił przyjezdnym skuteczny Kacper Nagłowski!

W pierwszej połowie spotkania gospodarze byli stroną dominującą. Wypracowali sobie kilka okazji, obili poprzeczkę i dali okazję Wojciechowi Pietrzakowi na wykazanie się swoimi umiejętnościami, a konto bramkowe otworzyli wykorzystując rzut karny.

LISWARTA próbowała się odgrażać, a najlepszą okazję w pierwszej części gry miał Grzegorz Noga, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.

Po wznowieniu gry LISWARTA nie zamierzała rezygnować z osiągnięcia pozytywnego wyniku, a dowodem tego była bramka wyrównująca, którą zdobył Kacper Nagłowski!

Radość z korzystnego wyniku nie trwała jednak długo, gdyż arbiter główny ponownie wskazał na „wapno” choć była to mocno kontrowersyjna decyzja. Szansę wykorzystał zawodnik z Woźnik i ponownie dał prowadzenie gospodarzom.

Krzepiczanie ponownie znaleźli się w trudnej sytuacji, ale ponownie potrafili się podnieść.

Znów zmysłem strzeleckim wykazał się Kacper Nagłowski, który strzałem z pola karnego doprowadził do wyrównania i w ostateczności podziału punktów między drużynami.

LISWARTA jest już pewna ligowego bytu. Krzepiczanie na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zrealizowali plan, ale przed nimi jeszcze dwa spotkania i na pewno nie złożą broni.

W kolejnym spotkaniu już ostatni raz w obecnych rozgrywkach LISWARTA zagra na własnym terenie, a podejmie ORŁA Kiedrzyn. Mecz zaplanowany jest na 08.06.2019 o godzinie 17:30.

Liczymy na Wasze liczne przybycie !!!

MLKS Woźniki 2:2 LISWARTA Krzepice

Bramki dla LISWARTY: Kacper Nagłowski

Skład LISWARTY: Wojciech Pietrzak – Paweł Buła, Jakub Troczka, Kacper Nagłowski, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka, Miłosz Szczepański, Jakub Krakowiak, Adam Płuciennik – Adrian Mikołajczyk, Grzegorz Noga

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak