13.06.2019 Porażka z rewelacją rundy!

W ostatnim spotkaniu bieżącego sezony na własnym terenie LISWARTA Krzepice podejmowała ORŁA Kiedrzyn.

ORZEŁ to niespodziewany pogromca ZNICZA Kłobuck, a w rundzie wiosennej prezentuje się bardzo dobrze i z ostatniego miejsc w tabeli zdążyli przeskoczyć już dwie ekipy.

W pierwszej połowie spotkania sytuacji było jak na lekarstwo. Gospodarze największe zagrożenie stworzyli po rzucie rożnym, jednak precyzyjny strzał Mateusza Spaczyńskiego z trudem wybronił bramkarz gości, a w kolejnej sytuacji Paweł Buła zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez obrońcę.

Przyjezdni wynik spotkania otworzyli po strzale z dystansu, który odbił przed siebie występujący w bramce Tomasz Pląskowski, ale przy dobitce głową był bez szans.

W drugiej części gry kibice również zobaczyli jedno trafienie. Krzepiczanie próbowali atakować i doprowadzić do wyrównania, ale nadziali się na kontratak po którym sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał napastnik ORŁA.

Mimo porażki LISWARTA swój teren może uznać za szczęśliwy, gdyż rzadko kiedy oddawała na nim punkty rywalom, dzięki temu w przyszły sezonie ponownie można się będzie spotkać ze swoimi kibicami w „okręgówce”.

LISWARTA w najbliższą sobotę uda się na derbowy mecz do Golec. AMATOR aktualnie znajduje się na pudle ligowej tabeli, ale LISWARTA będzie chciała pokazać, że potrafi odebrać punkty faworytowi.

Spotkanie 15.06.2019 rozpocznie się o godzinie 15:00, zapraszamy na bliski wyjazd i wspieranie w ostatnim meczu LISWARTĘ wszystkich kibiców!

LISWARTA Krzepice 0:2 ORZEŁ Kiedrzyn

Skład LISWARTY: Tomasz Pląskowski – Paweł Buła, Jakub Troczka, Kacper Nagłowski, Miłosz Szczepański – Mateusz Mońka, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak, Adam Płuciennik – Grzegorz Noga, Tomasz Wojtal (Adrian Mikołajczyk)

W składzie również: Wiktor Krzemiński, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież