09.08.2019 Inauguracja na horyzoncie!

Okres przygotowawczy można uznać za zamknięty, czas by ruszyła częstochowska „OKRĘGÓWKA”!!!

Sezon 2019/2020 jest tuż za rogiem, a pierwsza kolejka to dla wszystkich pewna niewiadoma. Każda z drużyn ma nadzieję, że optymalnie przepracowała czas ładowania akumulatorów, a efekty będą widoczne na inaugurację.

Za pewne z czasem wytworzy się grupa walcząca o awans, ale i ta, która będzie zaciekle walczyła o ligowy byt. Ciężko aktualnie wskazać zdecydowanych faworytów, ale i tych, którzy będą musieli zmagać się w walce o przetrwanie, gdyż stawka wydaje się bardzo wyrównana. Póki co wszyscy skupiają się na pierwszym akordzie rozgrywek…

LISWARTA Krzepice zainauguruje ligowe rozgrywki na własnym stadionie, gdzie podejmie POGOŃ Kamyk!!!

Historia meczów z POGONIĄ pokazuje, że nie ma zdecydowanego faworyta tego spotkania. Obie drużyny będą chciały z przytupem rozpocząć sezon.

Goście to solidna ligowa marka, która od wielu lat walczy na szczeblu „okręgówki”. Drużyna z Kamyka potrafiła wielokrotnie włączyć się w walkę o podium. W jakiej sytuacji kadrowej będzie POGOŃ w zbliżającym się sezonie? Czy tym razem zadomowi się w górnej części tabeli? Pierwszy krok na pewno będzie chciała postawić w Krzepicach!

LISWARTA Krzepice po udanym poprzednim sezonie w roli beniaminka teraz jako bardziej doświadczona drużyna będzie chciała pokazać, że poprzedni sezon nie był dziełem przypadku. Cel przed krzepiczanami jest taki sam, czyli gra o spokojne utrzymanie. Kadra trenera Wróblewskiego nie jest szeroka, a już na początku sezonu szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników.

LISWARTA na pewno zrobi wszystko co w jej mocy, żeby zapewnić swoim kibicom udany start rozgrywek i nabrać przekonania co do własnej siły przed kolejnymi spotkaniami.

Boisko jednak weryfikuje wszystkie plany i tym razem nie będzie inaczej.

Pierwszy gwizdek przewidziany jest na 10.08.2019 o godzinie 17:00. SRDECZNIE ZAPRASZAMY na stadion LISWARTY!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież