12.08.2019 Podział punktów na inaugurację!

Licznie zgromadzona publiczność na stadionie LISWARTY liczyła na pierwsze zwycięstwo miejscowych w nowym sezonie, świetna postawa bramkarza gości uchroniła gości od porażki.

Początek meczu był bardzo intensywny w wykonaniu POGONI, ale krzepiczanie przetrwali ten czas i nie pozwolili na stwarzanie groźnych okazji pod własną bramką.

W kolejnych minutach spotkania gra przeniosła się do środka pola.
Z czasem LISWARTA dochodziła do głosu, a pierwszy raz bramkarz gości musiał wykazać się swoim kunsztem po strzale głową Kacpra Nagłowskiego.

W kolejnej sytuacji sędzia wskazał na „wapno” kiedy to piłkę ręką blokował obrońca POGONI, a skutecznym wykonawcą rzutu karnego okazał się Kacper Nagłowski.

LISWARA dążyła do podwyższenia rezultatu, a po strzałach z dystansu i z rzutu wolnego debiutującego w barwach LISWARTY Mariusza Pawelca bramkarz przyjezdnych kapitalnymi interwencjami utrzymał swoją ekipę w grze.

Po wznowieniu gry POGOŃ szybko doprowadziła do wyrównania, kiedy to po precyzyjnym strzale z dystansu piłka zatrzepotała w siatce gospodarzy.

LISWARTA ruszyła do ataku, stworzyła kilka klarownych okazji, ale tego dnia dyspozycja golkipera przyjezdnych była wyśmienita i zarówno po strzale Grzegorza Nogi, Mariusza Pawelca i innych próbach wynik spotkania pozostał bez zmian.

Pierwszy punkt pojawił się więc na koncie LISWARTY chociaż niedosyt po meczu pozostał. Gratulacje dla obu drużyn za stworzone widowisko, a my liczymy na to, że krzepiczanie będą regularnie powiększać swój dorobek punktowy.

LISWARTA Krzepice 1:1 POGOŃ Kamyk

Bramka dla LISWARTY: Kacper Nagłowski

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka (Mateusz Spaczyński), Jakub Krakowiak, Mariusz Pawelec, Adam Płuciennik – Łukasz Kajkowski (Rafał Kasprzak), Grzegorz Noga

W składzie również: Wojciech Pietrzak, Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież